Bazénový vysavač vám usnadní péči o čistotu nádrže

.

K dosažení opravdu dobré kvality vody musíte o vodu v bazénu pravidelně a svědomitě pečovat s pomocí bazénové chemie a také nezbytného příslušenství.
Bazénové chemie je na trhu nepřeberné množství a každý tak jistě v pestré škále výrobků najde takové, jaké uspokojí jeho potřeby. Majitelé bazénů mohou vybírat jak z chlorové, tak i bromové a kyslíkové chemie, takže si každý najde takové přípravky, které zajistí, že voda v bazénu bude prostá veškerého organického znečištění typu sinic a řas.

kruh

Každopádně pouze s bazénovou chemií si nikdo nevystačí, neboť voda v bazénu se zanáší postupně různými druhy nečistot, a to jak těmi organického, tak i anorganického původu – to mohou být třeba různé inkrustace na stěnách bazénu.
V první řadě byste proto vždy měli svůj bazén před podobnými nečistotami chránit, aby nedocházelo k jejich vniknutí do bazénové vody. Přitom vám výborně poslouží krycí plachta, která vaší nádrži padne jako na míru ušitá. A pokud náhodou žádnou takovou v nabídce obchodů nenajdete, protože vlastníte nádrž atypických rozměrů, tak není žádný problém, nechat si plachtu na míru zhotovit.

relaxace

.

Ať už však budete vodu chránit před znečištěním, jak jen to půjde a budete ji pečlivě zakrývat plachtou a před každým vstupem do vody se pečlivě osprchujete, tak ani v tomto případě vstupu nečistot do vody nezamezíte. K jejich odstranění se vám tak budou perfektně hodit pomocníci v podobě síťky a bazénového vysavače https://www.chlorito.cz/bazenovy-vysavac, s jehož pomocí vyčistíte nádrž od nečistot raz dva. Podle typu a velikosti nádrže si můžete zvolit vysavač automatický, poloautomatický anebo ruční. Ty mohou pracovat buď samostatně anebo po připojení na bazénovou filtraci, a jsou vhodné jak pro velké zděné bazény, tak i pro malé nafukovací bazénky pro děti. V každém případě vám péči o čistotu nádrže výrazně usnadní.

Bazénový vysavač vám usnadní péči o čistotu nádrže
4.3 (85%)4
.