Konzultace na místě jako výchozí bod

Před každým stěhováním je ideální sejít se na místě s naším technikem a probrat s ním napřímo vše potřebné. Projde si s vámi veškeré prostory, zodpoví vaše dotazy, zpracuje připomínky a podle vašich potřeb sestaví harmonogram celého stěhovacího procesu včetně cenové kalkulace.
Stěhovákům nedělají problémy jak běžné kancelářské položky jako židle, stoly, počítače, sekretáře, pořadače apod., tak ani lisy, stroje, mechanizace, trezory a další objemná, těžká či naopak citlivá břemena. Ale potřebujeme o nich vědět předem, abychom přijeli i s potřebnou technikou jako jsou zvedáky, plošiny a další nástroje.

stehovani-levne-praha

To více i méně náročné
I při stěhování menšího bytu lze narazit na obtíže. Stěhování levně Praha zvládne ale všechno, když bude o rizicích a náročných položkách nebo prostředí předem vědět. Proto vždy prosím upozorněte naše lidi co nejdříve na objemná břemena, křehké věci nebo zkrátka cokoli, co vyžaduje od naší firmy specifický přístup. I podle Vás banální okolnost může pro naše pracovníky hrát naopak klíčovou roli a celý proces radikálně zdržet.

Předpřiprava v praxi
Čistě prakticky po Vás budeme chtít připravit a zabalit všechno to, co zvládnete sami a co mi pak můžeme jen odnést do našeho vozu. Za tímto účelem Vám stěhování levně Praha samozřejmě poskytne bublinkové folie, výplně, stahovací folie nebo vratné přepravky různé velikosti.
Pokud budete potřebovat zlikvidovat starý nábytek, vyřadit elektrické spotřebiče nebo cokoli jiného, sdělte to našemu technikovi. Buď věci odvezeme na sběrný dvůr vlastním vozem, nebo zajistíme odpadní kontejner. Každopádně se postaráme o ekologickou likvidaci všech druhů odpadu.

stehovani-praha (2)

Vše pečlivě chráněno
Naše firma vám ráda poskytne všechny druhy obalových materiálů – bublinkové folie, stahovací folie „střečovky“, výplně i vratné krabice a přepravky všech druhů a velikostí. Stejně tak vám pomůžeme všechno potřebné zabalit, aby žádná z věcí nepřišla během transportu stěhování levně Praha ani k té nejmenší úhoně.
Před samotným stěhováním prosím zajistěte dostatek parkovacího místa i přístupové cesty. Šetří to na naší straně strávený čas a na vaší tím pádem peníze.

Ozvěte se s čímkoli
Něco není jasné nebo si chcete rovnou domluvit úvodní konzultaci? Zastihnete nás nonstop na telefonu +420 723 123 100 či mailové adrese kancelar@stehovanilevnepraha.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup