Poradíme vám, jak na úspory


Mít krásnou restauraci byl vždycky váš sen. Konečně se vám sen začíná plnit a vy jste získali k pronájmu úžasný prostor. Vybudování věhlasné restaurace se přímo nabízí. Jste ochotni dát do vašeho nového podnikání celé srdce, všechnu energii a mnoho volného času. Za několik měsíců je nová restaurace připravena k otevření a jen čeká na to, aby mohla přivítat první hosty. Nabízíte jen vybrané speciality a hosté si vaše menu chválí. Přesto máte problém s provozními náklady.

myčka nádobí

Ano, zpočátku není jednoduché, správně nastavit všechny procesy a dát pozor na to, abyste někde zbytečně nevynakládali vyšší částky, než je třeba. Velký prostor pro úsporu nabízí vaše spotřebiče. Profesionální myčka nádobí vám dokáže ušetřit rovnou statisíce ročně! A to už je jistě zajímavá částka na to, abyste začali uvažovat o její koupi. Jak se jí daří dosáhnout takové úspory? Používá teplou vodu opětovně a zároveň není třeba, aby váš pracovník osprchoval za pomocí ruční sprchy nádobí před tím, než jej do myčky vložíte. Nešetří tak jen vodu a ostatní energii, ale i chemické mycí prostředky a čas vašich pracovníků.
 
Profesionální myčka nádobí se hodí do kaváren, jídelen a restaurací. Zkrátka všude tam, kde potřebujete zajistit čistotu talířů a sklenic několikrát během jednoho dne, nebo dokonce pracovní směny. Profesionální myčky bývají velmi často oceňovány i proto, že šetří životní prostředí. Jejich obliba každoročně roste. Majitelé nově otevřených restaurací jim dávají přednost, jelikož si uvědomují, že energie se zdražují každý rok. Do budoucna je profesionální myčka nádobí nejlepší volbou.

úspory
 
Seznamte se s jejími technickými parametry a užitnými vlastnostmi blíže. Jistě vás sama přesvědčí o tom, že je tou správnou volbou do vašeho provozu. Vaše peníze za vodu už nebudete zbytečně vypouštět do veřejné kanalizace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup