Se správnou hypotékou je podnikání hračka

.

Rozjíždíte podnikání? Pak jistě potřebujete peníze na vhodné nebytové prostory, na vybavení kanceláří, na platy zaměstnanců anebo třeba na zboží. A tím to ještě zdaleka nekončí. Do podnikání se možná vrháte poprvé anebo také už po několikáté. A pak si s sebou možná z minulosti nesete také nějaký škraloup v podobě záznamu v registru. Takový záznam může být naprosto bezvýznamný anebo také ne. Ať už je tomu jakkoli, tak je jisté, že banka nic takového posuzovat nebude. Pro klasický bankovní dům je každý záznam v registru stejně významný, a to bankovním úředníkům nevysvětlíte. A neměli byste počítat s tím, že nad vámi zavřou oko jen proto, že jste například pozdě zaplatili za energie. Se záznamem v registru se k vám v každém bankovním domě otočí zády, takže nemá smysl je jeden po druhém obcházet.

platební karta

Ovšem naopak je jednoznačně smysluplné usednout k internetu a zapátrat tam po nabídkách nebankovních společností. Jistě brzy narazíte na možnost sjednat si hypotéku bez registru, a to je ta pravá volba pro vás.

euro

.

U této hypotéky nemusí žádný záznam v registru vadit, i kdyby byl větší. Mnohem důležitější je výše vašich příjmů, a konkrétně to, zda máte dost peněz na splácení měsíčních závazků, které z takového úvěru plynou. Pokud ano, tak neváhejte a vyplňte online žádost, kterou snadno najdete na webových stránkách nebankovní společnosti. Stačí, když se za budoucí úvěr zaručíte vhodnou nemovitostí, a máte vyhráno. Může to být klidně nebytový areál pro podnikání, ale třeba i váš byt anebo pozemek. Konkrétně to záleží na tom, o kolik peněz chcete žádat. Čím vyšší máte cíle, tím hodnotnější nemovitost je potřeba poskytnout jako záruku. Během několika málo dní nebankovní společnost ověří, jaká je její hodnota a sdělí vám, kolik peněz vám může nabídnout. Všechno bude rychlé, bez komplikací, a brzy budete mít peníze na podnikání v kapse.

Ohodnoťte příspěvek
.