Svádění beze slov

Pracujte s pohledy

Setkání pohledu očí bývá účinnou zbraní při prvním kontaktu mezi mužem a ženou. Ať už jde o krátké mrknutí, nenápadný pohled přes rameno nebo intenzivní pohled do očí. Účinný je i opakovaný pohled do očí, odvrácení pohledu či jeho sklopení. Stejně vyzývavý je klouzavý pohled po celé tváři – do očí, na rty, znovu do očí, a tak dále. Proto experimentujte s pohledem, který je mnohem výmluvněji než samotná slova.
pár na večeři

Nezapomínejte na úsměv

Ženský úsměv s pootevřenými rty je tou nejúžasnější odpovědí, kterou muž může dostat, pokud se snaží ženu zaujmout. Smíchem získáte mnohem více než stovkami slov. Zároveň, pokud mírně pootevřete rty nebo si jazykem jemně projdete po horním rtu, vysíláte mužům signál, že nejste nedostupná, ale připravena na veselou hru svádění. Pozor ale, s křivými zuby žádného muže neoslovíte. Naštěstí existují různé metody, jak zuby srovnat, snímací rovnátka vás neprozradí a dají vám zuby do pořádku.

Na nohách si dejte záležet

Ženské nohy patří mezi nejsledovanější části těla, které muže silně vzrušují. Proto se nebojte a nestyďte se používat nohy k dokonalému svádění. Takové přehození nohy přes nohu, navíc, pokud máte oblečené šaty nebo sukni, muže rozpálí.

Vlasy jsou erotickým symbolem

Prohrábnutím vlasů, odsunutí neposedných pramínků z čela, upravování účesu, které doprovází jemné pohození hlavou stranou, hraní si s konečky vlasů, to vše jsou signály, kterými zaujmete každého chlapa. Dobrou fintou je i pohyb, kterým si uvolníte ledabyle udělaný drdol a rozpustíte si vlasy přímo před jeho zrakem.
sedící usmívající se dívka

Troška ledabylé nahoty

Na první pohled náhoda, jen vy víte, že jde o rafinovaný trik. Sklouzl vám svetřík "neplánovaně" z ramene, které zůstalo odhalené? Zvedli jste ruce nahoru způsobem, že jste odhalili kousek vašeho bříška? To vše jsou ty nejrafinovanější nechtěné pohyby, které muže přivádějí k šílenství.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup