Velké sochy z kovu oživí vaše podnikání

Podnikání v oblasti gastronomie či ubytovacích služeb je v současné době velice náročné a problematické. Nejen, že vám na paty většinou šlape silná konkurence, ale hosté jsou stále náročnější.

  • Proto je dobré mít něco, co vaše konkurence nemá a co by vaše hosty oslovilo.
  • Pokud máte u svého penzionu či restaurace zahrádku, pak je problém vyřešen.

Jedním z originálních nápadů je instalace soch do okolí vaší provozovny. Velké sochy do zahrady budou přesně tím pravým, co vaše hosty osloví a přiláká. Jestliže chcete oslovit především rodiny s dětmi, pak je vhodné držet se při výběr soch nějakého tématu. Tipů a nápadů je nepřeberně.

terminátor

  • Můžete si nechat vytvořit pohádkový svět sestavený z postav známých dětských příběhů.
  • Další možností je svět dinosaurů a prehistorických zvířat. Ten fascinuje snad všechny děti.
  • Dobrým tipem mohou být také hrdinové ze sci-fi filmů a komiksů.

To pravé pro milovníky rychlých kol

Navštěvuje vaši restauraci převážně mužská část populace? Pak můžete své hosty překvapit instalací modelů aut nebo motorek. Vše je vytvořeno převážně z kovového šrotu a jiného odpadu. Uvidíte, jaký budou mít pánové o modely zájem a jak budou zkoumat, z čeho jsou sestavené.

tank

Péče o sochy z kovu

Velké sochy z kovu přinášejí svému majiteli celou řadu výhod. Nejen, že si může sám navrhnout téma, na které bude socha vytvořena, ale také má jistotu, že jsou sochy téměř nezničitelné. Zub času na ně prostě nebude znát.

  • A jak o sochy z kovového šrotu pečovat?
    • Docela snadno a zabere to jen minimum vašeho času.

Sochy, které jsou určené do venkovního prostředí, jsou ošetřené zinkovou úpravou. Proto je postačí omýt zahradní hadicí. Jestliže je tento způsob nedostatečný, pak je možné použít tlakový čistič. Chemické prostředky se nedoporučují a také by bylo jejich používání zcela zbytečné.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup