Nedaří se vám skoncovat s cigaretami? Vyzkoušejte zahřívané tabákové výrobky

Na jakém principu takové elektronické cigarety, které využívání proces zahřívání, fungují? Zatím co v cigaretách je tabák spalován, tyto elektronické cigarety ho pouze zahřívají. Nedochází tedy ke vzniku tolika škodlivin, jako v případě běžných cigaret. Zahříváním se vytvoří aerosol, který poté uživatel vzdechne.

Velkou výhodou oproti běžným cigaretám je absence zápachu. Pokud vás obtěžuje zápach, který se po vykouření cigarety line z vašich úst, prstů a oblečení, zkuste vyzkoušet tuto alternativu. Uživatelé běžně tyto elektronické cigarety kouří i doma, protože nehrozí, že jim okolí načichne nepříjemným kouřem.

elektronická cigareta

Elektronické cigarety jdou pořídit v mnoha slušivých designech. Pokud hledáte elegantní, která bude vypadat spíše jako doplněk, podívejte se na elektronickou cigaretu Mok. Díky kovové designu je odolná, bytelná a vypadá velmi elegantně. Dostupná je v několika barevných provedení. Vybírat můžete mezi zlatou, hnědou, smaragdovou, černou nebo růžovou.

Tyto cigarety nabízí většinou širokou škálu příchutí, z kterých si můžete vybrat. Většinu si také můžete vybrat s nikotinem, či bez. U nikotinu si také můžete vybrat, jakou intenzitu chcete mít. Příchutě bývají k dispozici jak běžné tabákové, tak ovocné, jako borůvka, jahoda, mango, zelené jablko…vyberete si dle svých chutí. Sehnat můžete i neobvyklé příchutě, jako je třeba energy drink, káva, čokoláda nebo marshmallow.

cigarety

Pokud jste zvyklí kouřit krabičku cigaret denně, náplně do elektronických cigaret vás měsíčně vyjdou podstatně méně. A při stále se zvyšujících cenách cigaret rozhodně ušetříte. Jestli přemýšlíte, že přestanete kouřit, elektronické cigarety mohou být pro těžce závislé kuřáky mezistupeň při odvykání kouření. Z elektronických cigaret si kuřák většinou odvykne snáze než z normálních cigaret. Upozorňujeme však, že i při kouření bez nikotinových náplní platí, že jsou prodejné jen lidem od 18 let a tyto výrobky rozhodně nejsou určené nezletilým osobám.