Obklopte se smaragdově zelenou

Smaragdově zelená barva je zelená s příměsí modré, je to v podstatě zelenomodrá barva, kde převládá zelená. Propojuje v lidském těle srdeční a krční čakru, takže se nachází někde (přibližně) na úrovni klíčních kostí. Je to tedy barva horních čaker, horních partií trupu, která má přímý vliv na naši povahu, zejména co se týče srdečnosti a vztahu k lidem a k přírodě, a tvořivost. Kdo se rozhodne pro tuto barvu v domácnosti, půjde o velmi luxusní a neotřelý vzhled. Smaragdově zelená se velmi dobře kombinuje s bílou a s růžovou barvou, vytváří s nimi krásné kombinace a můžete toho využít i v koncepci vašeho obývacího či dětského pokoje, ložnice nebo pracovny.

smaragd

Pravdou je, že zelená v tomto odstínu, podobně jako hráškově zelená až žlutozelená nebývají častými náměty tvůrců nábytku či karosérií automobilů, ale pravděpodobně uspějete u podlahových krytin, závěsů, přehozů přes postel, křesla a sedací soupravu, rolet a žaluzií. To ale není vše, smaragdové bytové doplňky můžete zkrášlit opravdovými smaragdy. Můžete to provést třeba tak, že si vytvoříte zástěnu ze smaragdových korálků, navlečených na šňůrku v barvě koberce nebo nástěnné malby. U zástěny se bude dobře vyjímat přírodní dřevěný masiv, a jak už bylo řečeno, bílé nebo růžové pozadí buď v podobě záclon a koberců anebo např. posuvných dveří skříní na míru.

surový smaragd

Smaragdový náramek

Pokud máte smaragdově vyzdobenou ložnici, může se vám hodit i smaragdový náramek navlečený na ruce či na noze, který ještě zvýší erotickou touhu vašeho partnera. Je totiž známo, že přírodní materiály navozují při milování přirozené prostředí, pomáhají více otevírat nitro a sblížit tak partnery mnohem více, než se syntetickými oděvy a módními doplňky. K náramkům ze Smaragdu se může hodit i nějaký další v kontrastní barvě, např. v oranžové, hnědé nebo v růžové, například Avanturín, Růženín, Rubín, Opál nebo Jaspis. Náramky z přírodních minerálů jsou netoxické, kompaktní, barevně stálé a mohou obohatit váš vztah neuvěřitelným způsobem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup