Plastové obálky jsou ideální balicí materiál pro vaše zboží


Prodáváte zboží zákazníkům přes internet? Pak jistě odesíláte mnoho zásilek. Bojíte se, že vaše zásilky nedorazí na místo k adresátům v dobrém stavu? V tom případě zřejmě používáte rizikový balicí materiál. Tím může být například každý papírový obal. Proč? Protože všichni moc dobře víme, co udělá papír po styku s vodou. Tím spíše, pokud se nejedná o silnostěnnou kartonovou krabici, ale třeba jen o tenkou papírovou obálku. Nicméně ke zdolání i té nejhrubší kartonové krabice stačí dostatek vody. Takže pokud se vaše zásilka náhodou ocitne v nepříjemném deštivém počasí, ve vlhkém skladu anebo skončí i v kaluži vody, pak ji před poničením nic neochrání. To platí samozřejmě v případě, kdy je zabalena v papíru, a nikoli v kvalitní plastové obálce.

Uhánějící modrá obálka

Kvalitní plastové obálky samolepiciobalky.cz jsou spolehlivou volbou, která vás nezklame. Jsou vysoce odolné, pružné, a nepropustí žádnou vodu – ani skrze sváry stěn, ani skrze samolepicí plochu. Obsah zásilky v nich bude vždy v bezpečí!
Navíc jsou lehké a pružné, takže se vaší zásilce vždy dokonale přizpůsobí, aniž by zvýšily její hmotnost. A za takové parametry se platí, takže díky igelitovým obálkám výrazně ušetříte na přepravě zboží.

marketing

Pokud jde o plastové poštovní obálky, tak máte z čeho vybírat. Toto zboží naleznete v nabídce výrobce v mnoha různých velikostních variantách, které vám umožní zvolit si přesně ten pravý obal, jaký zrovna potřebujete. Lišit se může i síla materiálu, a dokonce třeba i barevné provedení.
Standardní podoba mailingových obálek má černý vnitřní povrch a bílou vnější stěnu obálky, což zaručuje maximální diskrétnost zásilek, protože přes takovou plastovou obálku dovnitř nikdo neuvidí. Vaši zákazníci tak budou s doručeným zbožím maximálně spokojeni, protože dorazí na jejich adresu ve skvělé kvalitě, bez sebemenšího poškození, diskrétně, a ještě navíc za výhodnou cenu umožněnou nízkou vahou balicího materiálu.