Poznáváme lidi z okolí na badoo


K dispozici je opravdu velké množství seznamek. Menší, větší, české, ale také celosvětové a my se dnes podíváme právě na seznamování na badoo. Pokud nemáte žádné závazky, není pro vás problém jazyk a láká vás to kamkoliv za hranice, pak se určitě vyplatí využít takovou seznamku také. Pokud máte ale opačný postoj, nevadí. Na badoo totiž můžete velice snadno vyhledávat také lidi v blízkém okolí.

Jednoduché hledání lidí v okolí

Když přijdete na badoo.com, doporučujeme nejprve přihlášení pro více možností a hned můžete vpravo nahoře kliknout na odkaz Lidé v okolí a načte se vám stránka s jednoduchým vyhledáváním. Tady si již můžete vybrat účel seznamování a to:

  • Chat a poznávání nových přátel
  • Randění
  • Vážný vztah
  • Uvidíme
  • Dlouhodobý závazek

outdoors-3288246_1280
Vzhledem k tomu, že tyto předvolby mohou být nepodstatné a vztah se může s konkrétním člověkem vyvíjet různým směrem, vybrali bychom volbu Uvidíme.
Dál si můžete zvolit, kdo a v jakém věkovém rozmezí vás zajímá. Takže vyberete muže nebo ženy (můžete muže i ženy dohromady) a nastavíte si věkovou hranici, která je pro vás přijatelná.
Poslední možností v předvolbách je právě definice toho, odkud by lidé měli být. Můžete ponechat celou Českou republiku, nebo kliknout do vyhledávacího pole a napsat konkrétní město. Také můžete zvolit jeden z krajů, případně podle potřeby změnit stát. Ve chvíli, kdy vyberete nějaké konkrétní město, tak můžete posuvníkem určit do kolika kilometrů od tohoto města vás lidé na seznamce zajímají. Takže můžete například zvolit město Praha a k tomu okruh do 25 km od Prahy. Je to velice snadné a efektivní.

Badoo je celosvětové, mrkněte kamkoliv za hranice

Jak už jsme to zmínili v úvodu, díky badoo se můžete seznamovat s lidmi z celého světa, takže pokud pro vás není zahraničí z jakéhokoliv důvodu tabu, máte velkou výhodu a k dispozici několikanásobně větší množství lidí, mezi kterými by mohl být ideální protějšek právě pro vás.
Opět stačí vhodně využít filtrování a třeba nejprve zkusit země, které vás z jakéhokoliv dalšího důvodu lákají víc než ty ostatní. Ať už jde o jazyk, kulturu, nebo pracovní příležitosti, můžete to spojit se seznamováním online.