Slevy, které rozhodně potěší

V současné době jsou celkem běžné internetové nákupy. V e-shopech se dá poměrně dobře nakoupit a to prakticky cokoliv. Můžete nakoupit knihy, potraviny, kosmetiku, oblečení, materiál, zkrátka na co si jen vzpomenete a to v kteroukoliv hodinu, protože v tomto případě se na zavírací dobu nepomýšlí. Zboží je poté doručeno až domů, což je další bonus. A kdo chce ještě víc, tak může získat i pěknou slevu z nákupu. Takový nákup již poté získává ještě větší oblibu. Ovšem získat slevu není jen tak samozřejmostí, je třeba dodržet jistý postup.

uspořádání knih

Příklad je nejlepší motivace

Slevmi.cz je internetový portál, kde se nachází stovky internetových obchodů. Dokonce v některých i vy poměrně dost často nakupujete a nepatří zrovna k neznámým, jako například KnihyDobrovsky.cz. To ovšem že u nich nakupujete, vám nezaručí, že získáte nějaký bonus nebo slevu, pokud nevlastníte slevový kupón. Sleva knihy Dobrovský může ale přijít i jinou formou k uživateli, a to jako cashback. To znamená, že po ověření, že váš nákup proběhl v pořádku a knihy Dobrovský eshop přijal vaši objednávku a platbu, tak získáte peníze zpět na bankovní účet. Samozřejmě ne celou částku, protože to vše se odvíjí od toho, jak velké procento vybraný obchod nabídne slevovému portálu. Dobrovský sleva je v tomto případě až 12 %, což se ale může odvíjet i od zakoupeného sortimentu. Nicméně částka může být i tak zajímavá, jen je třeba se do obchodu přihlásit přes Slevmi.cz, jinak bohužel budete marně vyhlížet svou odměnu za nákup.

literatura

Akční nabídky je dobré využít

Samozřejmě cashback se nevztahuje jen na knihkupectví Dobrovský, ale i na jiné internetové obchody. Slevmi.cz ovšem nabízí svým registrovaným zákazníkům daleko více, než se může na první pohled zdát. Lze totiž využít kombinaci slevového kupónu, který se samozřejmě liší nabídkou a rovněž je omezený i dobou platnosti, s možností vrácení peněz na účet. O tento cashback lze zažádat kdykoliv, pokud jsou odměny potvrzeny. Následně jsou peníze zaslány na bankovní účet registrovaného zákazníka.