Špičková kvalita obrazu

Pokud se budete soustředit na cenovou relaci, tak sice můžete nalézt celkem slušný televizor, ale pokud toužíte po skutečné kvalitě, tak je třeba se podívat na jiné modely s moderní technologií. Například hypermoderní QLED 8K, to je propracovaná technologie, kterou představila předně společnost Samsung. Úžasný ohňostroj barev a nejen to, i odstínů, které si divák vychutná při sledování, je až neuvěřitelné. Snad je zvýrazněný každý detail a v podstatě to znamená jen jedno jediné. Divák je doslova vtažen do napínavého děje a dá se říci, že si filmový zážitek pořádně vychutná. V podstatě se jedná o jakousi evoluci klasické LED TV, ovšem rozhodně se s ní nedá srovnávat. Je doplněna o tzv. kvantové tečky – Qantum dots a tím je technologie QLED daleko přínosnější. Navíc se dá sledovat snad ze všech úhlů a nikdo není ochuzen o zážitek.

8K-QLED-Samsung-televize

Prvotřídní zážitek

Přemýšlíte o koupi nového televizoru a chcete skutečně něco, co vás plně nadchne? Poté se zaměřte na 8K televize. Teprve si cestu ke svým pozorovatelům hledají, jelikož se jedná o poměrně zajímavou a novou verzi. Nicméně nebude dlouho trvat, aby zaplnily domácnosti. UHD je totiž dostatečně přesvědčivý argument. Jen pro zajímavost 33 milionů pixelů ve špičkovém 8K, to už je pořádný zážitek. Co ovšem může rovněž potěšit, tak je spotřeba, kterou 8K tv přinášejí. QLED si vystačí s klasickým LCD podsvícením, které je v podstatě zajištěno LED diodami ve 24 až 32 lokálních zónách. Díky tomu je samozřejmě lepší kontrast a energetická náročnost je zcela jasně nižší.

8K QLED přinese víc, než si jen přejete

  • Rozmezí uhlopříčky si lze vybrat podle potřeby, samozřejmě poté se bude lišit i cenová relace, která začíná na desítkách tisících a může přesahovat stovky tisíc. Záleží i na typu modelu.
  • UHD rozlišení je podstatně větší, než doposud prodávané 4K UHD, má 33 miliónů pixelů a je definováno jako matice 7680 x 4320 pixelů.
  • QLED televize mají vysoký jas a pořad si tak vychutnáte do posledního detailu i v prosvětlených místnostech.
  • Má daleko více předností, které si jednoduše zamiluje každý.

Modely jsou sice poměrně dražší, ale i tak se dá při nákupu ušetřit. Lze využít akční nabídku, slevovou akci, která elektra dávají nebo využít nákupní portál sLEVMI.cz s cashbackem.