Vezmete si hypotéku?

Když má člověk hluboko do kapsy, dal by nejednou nevím co za to, kdyby se našel někdo, kdo by mu byl ochoten nějaké ty peníze půjčit. Někdy třeba i jen vcelku zanedbatelnou sumu, někdy ale i učiněné jmění, to podle konkrétní situace.

Ovšem nejednou se takový člověk potáže se zlou všude, kam se jenom vrtne. Někde mu nepůjčí s odůvodněním, že zrovna sami nemají, někde si vymyslí nějaký zástupný důvod. A někde, zpravidla v bankách, se vlastnictvím peněz netají a ani vymýšlením výmluv nezdržují a při jakémkoliv pocitu, že by dotyčný nemusel vypůjčené peníze vrátit, rovnou bez možnosti odvolání odmítají.

ruce u grafu
Je to smutné, ale je to prostě tak.

A co by jenom takový opasek si hodně utahující člověk dal za to, kdyby se našla nějaká finanční instituce, které by stačilo rychle a jednoduše doložit příjmy a zaručit se dejme tomu nějakou tou vlastní nemovitostí nebo nemovitostí někoho, kdo by se byl ochoten za něj zaručit, a ona by mu bez zbytečného nahlížení do registru dlužníků na oplátku rychle a bez poplatků předem půjčila na rok nebo třeba i na tři desetiletí až sedmdesát procent hodnoty oné zastavené nemovitosti!
české peníze

A věřte tomu nebo ne, totiž věřte tomu a ne že ne, taková možnost se tu nabízí. Nazývá se americká hypotéka nebankovnía skýtá přesně to výše popsané. Plus navíc i možnost půjčené peníze kdykoliv předčasně splatit a tím ušetřit na úrocích, jež jsou i tak často podobné úrokům bankovním.

O nebankovní hypotéku si může zažádat každý, včetně těch, kdo mají hlouběji do kapsy a nějaký ten záznam v registrech dlužníků. A nejen že si o ni může každý zažádat, ale často mu bývá i vyhověno.

Stačí vyplnit jednoduchou on-line žádost, poslat e-mailem několik fotografií zastavované nemovitosti a vyčkat, než se ozve manažer společnosti, s nímž už se vše potřebné do detailu domluví.

A pak už jde vše jako po drátkách nebo po másle. I u někoho, komu prve nikdo jiný půjčit nemínil. A navíc se splátkami nízkými tak, že ani pro vcelku chudého člověka nejsou problémem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup