Moderní pokladní systém Dotykačka

Moderní technologie mají většinou za úkol zjednodušit určitou činnost. K těm, které nacházejí své uplatnění v restauračních zařízeních a plní tuto funkci na 100 %, patří pokladní systém, který je známý pod označením Dotykačka. Jedná se o pokladní systémy, které se dají využít prakticky v každé provozovně, kde je zapotřebí mít dokonalý přehled o hostech či zákaznících a také je nutné pružně reagovat v okamžiku platby.

dotyková pokladna

  • Stávají se tedy běžným vybavením restaurací, obchodů, kaváren, barů, ale i stánkového prodeje.
  • Usnadní práci také řemeslníkům a živnostníkům.

Kromě urychlení a usnadnění platby je také hlavní výhodou přehlednost a tím pádem nedochází k finančním ztrátám kupříkladu vinou nepozornosti.

Neomezený počet transakcí

Pokladní systémy Dotykačka přinášejí širokou škálu výhod a bonusů. To, co by muselo zvládnout několik pokladních, zvládne jedna pokladna. Poradí si s tisíci účty, položkami a neomezeným počtem transakcí. Podnikatelé, kteří manipulují s větším počtem skladových položek, pokladen a uživatelů, využijí vzdálenou správu a přesně propracovaný skladový systém.

Co vše můžete od Dotykačky očekávat z technického hlediska?

Spolupráce s tímto systémem není vůbec složitá a zvládne ji i méně zkušený uživatel moderních technologií. Dotykačka se snadno propojí s účetním programem, e-shopem, kamerovým systémem, objednávkovým systémem i s platebními terminály.

  • Pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady, pak je vám k dispozici 24 hodin denně technická podpora.
  • A to včetně víkendů a svátků.

mobilní pokladna

Pokladní systém Dotykačka si poradí i s takovým problémem, jakým je nastavení slev pro vaše zákazníky. Díky širokým možnostem se dají slevy nastavit v procentech nebo korunách. Další vítanou funkcí je mapa stolů. Ta umožní přesný přehled díky tomu, že si vytvoří schéma stolů umístěných ve vaší provozovně. Na konkrétní stoly se poté vytvoří přehledné účty. Navíc lze položky na jednotlivých účtech rozdělit na více stolů či účtů. Tím pádem vždy vyhovíte svým zákazníkům ve fázi placení.

  • To jsou pouze ukázky několika málo funkcí.
  • Pokladní systém Dotykačka toho zvládne mnohem víc.

Proto je v současné době nejžádanějším pokladním systémem, který je spolehlivý a rychlý nejen z hlediska obsluhy. V praxi to znamená, že vám může zvýšit tržby až o několik procent.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup