Narozeninové oslavy u jezera – jakou zvolit obuv?

Léto je ideální příležitostí k pořádání venkovních akcí. V tomto ročním období je velmi časté, že i noci jsou teplé, takže si můžete bez obav dovolit sedět pod širým nebem delší dobu. Na některých místech je dokonce možné zapálit táborák nebo speciální plynový krb, který poskytuje spoustu tepla a vytváří úžasnou atmosféru pro všechny shromážděné. Není však pochyb o tom, že sestavit dokonalý outfit na narozeninovou oslavu u jezera je poměrně obtížné. Co se vyplatí vybrat? Jaké boty budou vhodné?

Subtilní baleríny

Baleríny jsou boty s plochým podpatkem. Z tohoto důvodu jsou ideální pro venkovní akce. Tato podrážka umožňuje pohodlný pohyb po písku nebo trávě. V balerínách můžete volně chodit, a dokonce i tančit. Tento typ obuvi se nezabořuje ani do sypkého písku, což je obrovská výhoda. Baleríny přitom rozhodně nejsou sportovní obuví. Jedná se o dámskou obuv, která dobře vypadá na noze. Hodí se k minimalistickým stylizacím, ale můžete je nosit i k odvážnějším šatům nebo tylovým sukním. Velký výběr dámských balerín najdete na https://wojas.cz/obuv-zeny-polobotky. Je však třeba zdůraznit, že baleríny se sice hodí k sukním i kalhotám, ale nijak netvarují nohy. Proto stojí za to pečlivě promyslet vhodnou volbu ostatních prvků oblečení. V ideálním případě by to mělo být něco, co samo o sobě zakryje nedokonalosti postavy. Případně se můžete uklidnit a starat se pouze o své pohodlí během narozeninové oslavy. V takovém případě si nedělejte starosti se svou postavou, ale jednoduše si vyberte oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně a uvolněně.

žena u jezera

Vzdušné sandály

Docela zajímavým nápadem mohou být sandály. Určitě budou dobrou volbou během dne, kdy je písek u jezera prohřátý. Když však přestane být teplo, mohou být sandály horším nápadem. To však závisí na počasí. Pokud je příznivé počasí nebo se narozeniny slaví pořádáním táboráku, bude jistě dostatek příležitostí k zahřátí. Při výběru sandálů je dobré pamatovat na modely s plochým podpatkem. Nezahrabou se do písku a na měkkém podkladu se v nich bude určitě pohodlněji chodit.

Stylové espadrilky

Na narozeniny u jezera si určitě můžete vzít i espadrilky. Jedná se o obuv, která se vyznačuje charakteristickou pletenou podrážkou. Velmi často se vyrábí ze slámy nebo jiných přírodních materiálů. Díky tomu je obuv mimořádně stylová. Espadrilky jsou k dispozici v různých variantách. Pokud chcete zdůraznit svou ženskou siluetu, můžete se rozhodnout pro model na klínku se zavazováním u kotníků. Pokud ne, zvolte nízké nevázané espadrilky, které sice na první pohled připomínají baleríny, ale zároveň jsou rozhodně objemnější a méně elegantní než baleríny. Porovnáme-li oba typy obuvi, můžeme říci, že baleríny jsou decentnější a lépe se hodí k dívčím outfitům.