Pohodlné a bezpečné parkování u letiště

Ačkoliv je letecká doprava považována za jednu z nejpohodlnějších možností cestování, přesto existuje celá řada okolností, které vám ji mohou znepříjemnit nebo zkomplikovat. Jednou z takových okolností je hledání místa, kde by se dalo před odletem bezpečně zaparkovat auto.

parkoviste

  • Jestliže si chcete usnadnit nejen hledání, ale také mít jistotu, že bude váš vůz po celu dobu vaší nepřítomnosti v bezpečí, pak můžete využít parkování u letiště.

Nejvýhodnější a také nejpohodlnější možností je zaparkovat vozidlo přímo v areálu letiště. Je jasné, že tento způsob bude finančně náročnější, ale na druhou stranu vám odpadá celá řada starostí. Nebudete muset například složitě řešit transport k terminálu.

  • Další možností je najít si vhodné místo v blízkém okolí letiště. V tomto případě ale musíte předem vědět, jak se dopravíte přímo na letiště a také jak tam dopravíte svá zavazadla.
  • Nejméně vhodnou volbou je ponechání vozidla v některé ulici nebo u obchodního centra. Nejen, že doprava na letiště bude celkem komplikovaná, ale také budete mít po celou dobu obavu, zda najdete své vozidlo v původním stavu.

Parkování u letiště nabízí několik možností. V případě, že hledáte parkovací místo pouze pro vyložení nebo naložení zavazadel, je vhodné využít zónu „kiss and fly“. Po dobu deseti minut je zde totiž parkování zcela zdarma. Dlouhodobé parkování můžete vyřešit buď letištním parkovištěm anebo krytým podzemním stáním.

znacka parkoviste

Systém PARKLOT vám najde místo pro zaparkování

Celý proces hledání parkovacího místa u letiště vám může zjednodušit internetový systém PARKLOT 2000, kde si můžete během několika minut rezervovat vhodné parkovací místo. A to nejen v České republice, ale v mnoha evropských zemích.

  • Do systému zadáte místo, plánované datum příjezdu, čas mezipřistání, způsob platby.
  • Odesláním formuláře máte jistotu, že pro vás bude místo na parkovišti připraveno.
  • A to za skutečně nízké ceny.

Parkovací sítě PARKLOT nabízejí ale mnohem víc. V bezprostřední blízkosti parkoviště jsou přístřešky pro zákazníky, kteří čekají na autobus k terminálu. O bezpečnost svého vozu se nemusíte obávat. Parkoviště jsou nejen oplocená, ale také osvětlená. V České republice je systém PARKLOT možné využít na letištích Ostrava, Praha a Brno.