Bezpečné parkování na letišti bez starostí

Nejpohodlnější dopravou na letiště je rozhodně cesta autem. Kam však zaparkovat, abyste nemuseli daleko nosit zavazadla? Díky praktické službě můžete zaparkovat přímo na letišti a o vaše auto bude postaráno.

arcr.cz_smileparking_01

Parkování na letišti

Možnosti parkování kolem letiště jsou rozmanité, ovšem tou nejlepší volbou zůstává zaparkovat přímo na letišti. Nemusíte se přitom o své vozidlo bát. Stačí jen přijet na parkoviště na letišti. Poté předáte klíče od svého vozidla do speciálního boxu. Pak už můžete bezstarostně vyrazit do odletové haly. Klíče si vyzvedne profesionální řidič, který vaše auto přeparkuje na externí parkoviště. Díky parkování na letišti se Smile Parking bude cestování mnohem komfortnější.

Zabezpečené parkoviště

Nejenže si ušetříte cestu od vzdáleného parkoviště u letiště do odletové haly, ale hlavně se můžete spolehnout, že v době vaší nepřítomnosti bude vozidlo v bezpečí. Externí parkoviště má několikastupňové zabezpečení. Parkovací plochu pokrývají HD kamery, pozemek je navíc ohraničen plotem s ostnatým drátem a infračerveným bezpečnostním systém. Po celou dobu je přítomna fyzická ostraha, která celý prostor neustále kontroluje. Kromě toho můžete využít i dalších služeb – ruční čištění a mytí vozidla.

Vyzvednutí vozidla

Jakmile dorazíte zpět na pražské letiště, auto vás bude čekat tam, kde jste před odletem zaparkovali. Řidič ho totiž před vaším příletem převeze z externího parkoviště zpět na letiště. Vy si tak můžete vyzvednout klíče z boxu, kde najdete i kartičku s označením místa, kde vaše vozidlo stojí. Můžete tak pohodlně nastoupit rovnou do auta, vyjet z garáží a vyrazit k domovu.

arcr.cz_smileparking_02

Parkování na letišti nabízí komfort, který při cestování oceníte. Díky zabezpečení parkoviště si můžete být jistí, že své auto najdete v původním stavu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup