Vybíráme pouzdro na mobilní telefon, které bude sloužit i zdobit!

Maličká chvilka nepozornosti či nešikovnosti může zapříčinit, že se váš mobilní telefon s velkou slávou bude pomalu blížit k zemi. Je jen otázkou, zda mu po zvednutí bude scházet jen odštípnutý roh nebo se bude nově displej telefonu pyšnit pavučinkou přes celou obrazovku telefonu. V tom nejhorším případě budete moci rovnou zamířit do obchodu s elektronikou, protože nepůjde vůbec. Přitom většině těchto následků nehod je možné předcházet za pomoci kvalitního pouzdra na telefon. Co vyzkoušet třeba pouzdro na iPhone 12 Pro Max?

Pouzdro na telefon

Někdy stačí i chvilka nepozornosti…
Jen málokdo se rozhodne hazardovat natolik, že nosí mobilní telefon bez jakékoliv ochrany. Ceny dnešních smartphonů totiž velmi často míří do astronomických výšin, a tak se většina jejich uživatelů snaží telefon chránit co možná nejlépe. K tradiční výbavě telefonů patří kryty, převážně vyrobené ze silikonu, plastu, hliníku nebo třeba gelu. Tyto pouzdra ovšem chrání jen zadní část mobilních telefonů, displej většinou v tomto případě zůstává zcela bez ochrany a na pospas případnému pádu. I z tohoto důvodu se proto doporučuje kombinace pouzdra s ochrannou fólií nebo tvrzeným sklem.

Retro obaly, které ale fungují
Koženkové obaly jsou dnes již spíše retro variantou, které nabízí sice poněkud zastaralý, přesto velmi funkční prvek na ochranu mobilních telefonů. Pokud vám telefon v takovém obalu spadne na zem, s největší pravděpodobností zvládne pád bez jediného šrámu na kráse.

Žena s telefonem

Speciální voděodolné kryty, které najdou uplatnění hlavně v létě
Chystáte se na k moři, na vodu nebo třeba pod stan? V takovém případě využijete voděodolné pouzdro, které ochrání telefon před vlhkostí i tekoucí vodou. Jedná se de facto o uzavíratelné pouzdro z pevné fólie, díky které je displej ovladatelný i bez nutnosti vyjmutí telefonu. Některé mají navíc i speciální otvor pro sluchátka.