Autopůjčovna v Praze

V hlavním městě České republiky je opravdu několik možností, kde si půjčit vozidlo. Kde ale seženete ty nejlepší ceny a nejlepší komunikaci s prodejcem? My jsme skvělá autopůjčovna, která sídlí přímo v centru Prahy, takže nebudete muset nikam dojíždět. Dostanete se k nám pomocí tramvaje číslo 16 nebo 10 a také k nám jede tramvaj číslo 11 a vystoupíte na zastávce Jiřího z Poděbrad nebo na zastávce Šumavská a pak už k nám jednoduše dojdete. Máme skvělou cenu, které je oproti konkurenci opravdu nízko. Jsme nejlevnější v celé Praze.

klíče od auta

Působíme již dlouho dobu na celém trhu a díky naší finanční stabilitě firmy, dokážeme podat skvělé ceny a zapůjčíme vám skvělá vozidla. Máme malou firmu, která je i s nejmenšími personálními náklady, takže to se odrazí i ceně pronájmu vozidla ku prospěchu vašemu. Naše všechna vozidla prochází pravidelnou kontrolu, aby se nestalo, že by byly nějak na tom technicky špatně. Všechny naše vozidla jsou technicky v pořádku a prošla všemi kontrolami, které jsou nutné k tomu, aby dobře fungovala. Naše půjčovna se bude všem klientům líbit a jistě na nás budete vzpomínat v dobrém.

veterán

Skvělá nabídka

Naše nabídka zahrnuje hlavně automobily značky ŠKODA, která jsou pravidelně servisována a všechny věci, jako interiér a čalounění vozu jsou vždy pokaždé zápůjčce vyčištěné a samozřejmě tyhle úklidy jsou v ceně celého pronájmu. Máme opravdu hodně zkušeností a také na našich stránkách najdete praktické rady a tipy, které můžete využít, pokud jste majitelem automobilu značky ŠKODA nebo i jiné značky. Všechno zvládneme vyřešit i přes telefon nebo přes dotazník, který si vyplníte a rezervujte si všechno online.
U nás si můžete zarezervovat vozidlo klidně ihned teď. Mezi nejoblíbenější vozidla patří Škoda Fabia 3, Škoda Fabia 3 Combi, Škoda Rapid, Škoda Octavia 3 Combi.