Cesty do zahraničí v pohodě

Při plánování dovolené je potřeba zařídit několik věcí. Musíte si vybrat cílovou destinaci, termín dovolené, sbalit všechny potřebné věci, zajistit ubytování a případně se porozhlédnout, kam můžete vyjet na výlety po okolí. Nezapomněli jste na nic? Máte opravdu všechno co na dovolené můžete potřebovat? Je to zvláštní, ale celá řada lidí zapomíná na cestovní pojištění. A právě to by mělo být základem vašeho cestování. Je to snad nejdůležitější položka hned po dokladech. Díky pojištění budete mít jistotu, že i když se vám stane cokoliv, nedostanete se do ještě větších problémů. Cestovní kanceláře nabízejí pojistku přímo zahrnutou v ceně zájezdu, ale můžete si ji sjednat i u své pojišťovny, kde máte například pojištěný dům.

uzavření smlouvy

Proč je důležitá?
V zahraničí nejste pojištěni ani u zdravotní pojišťovny, protože jste cizí státní příslušník. V případě že budete potřebovat ošetřit a nebo dokonce hospitalizovat, může to být velmi finančně nákladné. A bez pojistky si všechno zaplatíte ze svého. Cena takových služeb může být až několik milionů korun, a tak se kvůli absenci pojistky můžete dostat do doživotích problémů se splácení horentních sum. Toto všechno za vás vyšší pojištění.

pláž dovolená

Je důležité ji nastavit správně
Jedete svým drahým autem a nebo máte děti které chvilku neposedí? Máte nějaké onemocnění a zvyšuje se u vás riziko pobytu v nemocnici? Toto všechno musíte probrat s pojišťovnou, aby vám nastavila takové krytí, kde nebude nic vynecháno. Díky tomu budete mít jistotu že ať se stane cokoliv, nemusíte se ničeho bát. U vybrané pojišťovny se podívejte na zkušenosti klientů, abyste viděli, jak se staví k plnění pojistné události.
Na pojištění opravdu nikdy nezapomínejte. Určitě jste někdy zaznamenali ve zprávách případ někoho, kdo vyjel bez pojistky a samozřejmě ji potřeboval. A v takovém případě jde opravdu o miliony.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup