Jak si správně sladit oblečení

Ženy se pravděpodobně potýkají s tímto problémem častěji než muži, i když ani u mužů už neplatí, že na sebe oblečou cokoli, někteří ve stylu oblékání dokonce předčí i ženy, ale problém zůstává stejný, jaké barvy a vzory se k sobě hodí a jaké ne?

Barvy:
V tomhle se lidé liší, někteří chodí stále v jedné barvě, mají např. oblíbenou černou, u žen je to časté, protože si myslí, že zeštíhluje, a tak mají v šatníku vše černé.
Pokud ale zkombinujete černou sukni třeba už se starší, sepranější černou halenkou, celkový dojem spíše pokazíte.

Volba dvou barev je dá se říci elegantní formou oblékání, vyvarujte se ale chyby, kategoricky od sebe tyhle dvě barvy oddělovat, např. bílé tričko a černé kalhoty, vždy je vhodné, když zůstaneme u tohoto příkladu, k tomu tedy bílé boty a k tričku černý šátek nebo náhrdelník.

Jaké dvě barvy se k sobě nejvíc hodí?
–        nic nezkazíte černou, ta se dá zkombinovat s každou barvou, jinak se k sobě hodí modrá a žlutá, oranžová a fialová nebo třeba modrá a bílá
S nadcházejícím létem přichází také doba pestrobarevných šatů, k nim volte doplňky pouze v těch barvách, které na šatech jsou, nikdy k nim nepřidávejte barvu další, pokazíte tím celkový dojem.

Vzory:
Názorným příkladem mohou být kostky nebo květiny, můžeme mezi ně zařadit i puntíky. Pokud si řeknete, mám triko s puntíky, může být taková i sukně, i když jsou puntíky úplně jiné barvy i velikosti, nic horšího nemůžete udělat, to samé platí i u kostek a květin. Tady platí zásada, pokud máte vzorovaný jeden díl oblečení, druhý by měl být jednobarevný.
Pokud si myslíte, že když máte obtaženou sukni, musí být i tričko, také děláte chybu, a naopak k volným kalhotám nepatří v žádném případě volné triko.

Nezapomínejte na doplňky, i ty ve vlasech, pokud už používáte gumičky do vlasů, slaďte je alespoň s jedním kusem oblečení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup