CNC horizontální soustruhy

V nejrůznějších průmyslových odvětvích si získaly velké uplatnění CNC horizontální soustruhy špičkové kvality. Obraťte se na skvělého a zkušeného partnera, který nabízí kompletní služby v oblasti třískového obrábění. V sortimentu nabízíme hned pět sérií těchto strojů. Samozřejmostí jsou vysoce kvalitní výrobky s certifikáty v oblasti řízení kvality TÜV ISO 9001. O špičkové kvalitě vás přesvědčí i to, že během let posbíraly spousty ocenění na mezinárodních strojírenských veletrzích.
Vyberte si z katalogu široké nabídky obráběcích strojů. Soustruhy jsou dostupné v různých velikostech, s převodovkou nebo frekvenčním měničem. Mohou být ve standardní nebo rozšířené výbavě.

soustruhy

CNC horizontální soustruhy v různých sérichí:

  • SL SÉRIE

V katalogu výrobků série SL naleznete několik desítek produktů s řídícími systémy Siemens nebo Fanuc o různých průměrech tyče a obrábění. Některé produkty mají možnost protivřeten a hnacích nástrojů.

  • HT SÉRIE

HT série nabízí multifunkční a vysoce výkonná horizontální soustružnická centra se značkovými řídícími systémy oblíbených výrobců Siemens a Fanuc.

  • ST SÉRIE

V ST sérii jsou především horizontální CNC soustruhy určené pro větší průměry. Oceníte u nich možnost nastavení délky obrábění a velikosti vřetena.

  • GT SÉRIE

Velmi tuhé horizontální soustruhy GT série s řídícími systémy Siemens a Fanuc mají velký průchod skrz vřeteno.

průmysl

  • LC SÉRIE

Tyto typy soustruhů jsou určeny pro extra velké průměry a délky, s velkým průchodem skrz vřeteno.

Poskytované služby, které oceníte i v budoucnu
Nákupem CNC horizontálního soustruhu to ovšem nekončí. Můžete využít i dalších poskytovaných služeb. Postaráme se o případné zaškolení, konzultace a poradenství v oblasti obráběcích strojů. Problém nejsou ani pravidelné preventivní prohlídky. Pořízení CNC soustruhů od nás pro vás bude výhrou.