Domácí plynové lahve

Zkapalněný plyn jako univerzální a velmi všestranné palivo si den ode dne získává své příznivce. V domácnosti lze zkapalněný plyn používat k vytápění domů, ohřev vody ale i k přípravě jídel. Proto stojí za to se o tuto ekologickou formu vytápění zajímat.

Trh nabízí zákazníkům řadu různých typů plynových lahví. Můžeme si vybrat jak nadzemní, tak podzemní zásobník, ale na výběr máme i mezi použitými a novými. Dle přání a potřeb zákazníka přizpůsobí montážní firma kapacitu nádrže/zásobníku jeho individuálním požadavkům. Podniky specializující se na komplexní realizaci investic souvisejících s plynoinstalacemi se postarají jak o přípravu projektu instalace dle platných předpisů, tak o samotní instalační práce a provedou klienta nezbytnými postupy souvisejícími s realizací plynového vytápění.

plynové láhve

Kapalný plyn – propanbutan, stejně jako čistý propan – jsou látky, které se vyznačují vysokou výhřevností. Proto se velmi běžně používají: jak v soukromých domech, tak v průmyslových provozech. Instalace plynových instalací v plynových lahvích nevyžaduje mnoho formalit. Společnost, která se specializuje na prodej plynových lahví, vám poradí, kolik lahví a jakou kapacitu budete potřebovat k pohodlnému a efektivnímu vytápění vašeho domova. Nejoblíbenější velikosti lahví jsou 11 kg a 33 kg.

Snadná instalace

Plynová láhev nevyžaduje mnoho místa pro skladování a lze ji správně nainstalovat v jakékoli budově – i když je prostor velmi omezený. Snadno se používá – firma, která je dodavatelem kapalných plynů, bude dodávat palivo pravidelně nebo na vyžádání, spolupracuje s plynovými kamny starších i novějších typů – snadno si je tedy přizpůsobíte své instalaci. Nákupy jsou spojeny s jednorázovou investicí do nákupu samotného válce, jehož náklady se rychle vrátí díky nižším nákladům na vytápění. Pro výběr správného typu plynu a typu tlakové láhve pro váš domov je nejlepší kontaktovat odborníky z oboru distribuce LPG. Specialisté analyzují vaše potřeby, zkontrolují technické podmínky instalace a poradí řešení, které splní vaše očekávání.