Dovolená v srci Adršpachu

Trend dovolených v zahraničí již pomalu opadá a lidé se přiklání ke klasice – dovolená v České republice. Není se čemu divit. V tuzemsku se nachází krásná příroda, která je mnohdy nedoceněná. Určitě tedy nebudete litovat, pokud se i vy rozhodnete strávit dovolenou u nás.
Jednou z nejpreferovanějších lokalit v poslední době je Adršpach. Mluvíme opravdu o nádherné přírodě, která pronikla do srdcí nespočtu lidí. Rozhodnete-li se i vy k nim přidat, jistě byste měli zvolit ubytování v nějaké chalupě.
skály v Adršpachu
Ideální variantou je chalupa U Studánky. Jde o malý objekt s velkou zahradou, který se nachází v blízkosti mnoha velkých lesů. Můžete tedy celou dovolenou strávit procházkami pro vyznačených stezkách, nebo houbařením. Zároveň se nemusíte ani bát, že byste neměli kam vyrazit na výlet s dětmi. V blízkosti chatky je mnoho přírodních i umělých vodních ploch. Pokud byste chtěli, můžete navštívit i některé hrady, zámky nebo zříceniny, které se nachází v nedalekém okolí.
Celý objekt je moderně a plnohodnotně vybaven. Nemusíte sebou brát ani nádobí na vaření, nebo čisticí prostředky na úklid. Vše co byste mohli během vašeho pobytu potřebovat, budete mít po ruce. Pokud byste si pobyt http://www.priessnitz.cz/cz/nabidka-pobytu/2-wellness-pobyty.html chtěli trochu zpříjemnit a více si odpočnout, můžete si objednat i každodenní dovoz snídaní. Jelikož k chalupě patří velký pozemek, který je opatřen grilem, ohništěm i venkovním posezením, můžete se v klidu opalovat, nebo vařit oběd, zatím co budete dohlížet na vaše potomky, kteří si zde mohou zahrát nejednu venkovní hru.
jezero v adršpachu
Pokud vás chalupa U Studánky zaujala, nemusíte se bát, že by byla nějak předražená. Ceník je velice příznivý. Jedna noc dospělého člověka bude stát 380 Korun. Děti mají ubytování o něco levnější. Pokud by vám bylo líto nechat doma vašeho pejska, můžete ho klidně vzít sebou.