Dřevěné obklady na stěny

Dřevo jako takové je velmi příjemný materiál, který se v podstatě hodí kamkoliv a i malá dekorace způsobí skutečně velmi příjemný prostor. Není divu, že se vyrábí různé obklady, které mají dekor dřeva a vynikají tak jako skvělé obložení. V současné době se na trhu rozšířila novinka, která se stala trendem akustického řešení v interiéru. Ano čtete zcela správně. Lamely na stěnu, které pohltí nežádoucí ozvěny, hluk, nepříjemnou akustiku. Jsou dodávány v několika možných provedeních a díky zaslaným vzorkům si každý zákazník udělá jasno, kterou možnost si zvolí do svého interiéru, který díky 3D provedení neskutečně ožije. V současné době se vyrábí v pěti podobách, nicméně se v brzké době objeví další.

Ořech 2

Velmi snadná instalace

Výhodou je, že lamelové akustické panely jsou ve formě hotových obkladů. Díky své váze se dají umístit jak na stěnu, tak na strop, kdy nechají vyniknout prostor. Dřevěné lamely Woodpasta přinášejí zásadní jednoduchou realizaci lamelových stěn a stropů a jako bonus ještě si poradí s akustikou. Není třeba pod ně umisťovat izolační materiál, mohou se rovnou instalovat na zeď, což je další výhoda. Navíc akustické panely jsou skutečně jedinečným produktem, který spojuje design s akustickou funkcionalitou. Zkrátka moderní elegance a styl do každého prostoru a je pravdou, že na některých místech je nesmírně důležité, aby akustika byla potlačena.

Šedý dub 3

Kam umístit akustické panely?

  • Rezidenční prostory – je možné instalovat pouze do některých míst a i tak se promění interiér, kde se bude každý cítit velmi dobře.
  • Kanceláře a zasedací místnosti – bezpochyby se v luxusnějším prostředí i lépe pracuje, a když akustický panel umí pozvednout interiér a tlumit zvuk, co si jen více přát.
  • Komerční prostory – na všechna místa, kde se pohybuje více lidí. Recepce, gastro podniky, obchody a podobně. Možností je skutečně mnoho.

Láká vás změnit tímto způsobem interiér? Není nic snadnějšího, než kontaktovat českou firmu Woopasta s ruční výrobou akustických panelů.