Efektivní parkování pomocí moderního systému

Častým problémem ve větších městech bývá parkování. Většinou se jedná o nedostatek parkovacích míst. Řešením je moderní parkovací systém Car Tower, který dokáže pojmout 6 až 16 vozů. Tato konstrukce je po všech stránkách velice výhodná a vyniká dlouhou životností (delší než 20 let). Dalším pozitivem je rychlá instalace prakticky všude, kde je zapotřebí najít vhodné řešení.

efektivní parkování

 • Takzvané chytré parkování pomocí tohoto systému disponuje moderní dotykovou obrazovkou, intuitivním ovládáním a identifikací řidiče pomocí PIN kódu, čipu nebo karty.
  • Rezervace a platba se provádí prostřednictvím internetu.

Najít vhodné řešení parkování ve velkých městech je tedy otázkou několika okamžiků. Výhodnost tohoto řešení je především v tom, že na místě, kde by běžně zaparkovala dvě auta, lze umístit až šestnáct osobních vozidel.

 • Konstrukce, která umožňuje takto efektivní parkování, je maximálně flexibilní.
 • Což v tomto případě znamená, že je možné ji v případě potřeby demontovat a přemístit kamkoliv jinam.

Navíc je konstrukce navržena tak, aby umožňovala dodatečné zastřešení, krytování nebo využití dalších doplňků podle přání zákazníka.Systém lze tedy průběžně doplňovat.

Nízké náklady – vysoká odolnost

Díky použitému materiálu je konstrukce velice odolná i vůči povětrnostním vlivům. Provozní odolnost je udávána v rozmezí od -40 °C až do +45° C. Využití v našich podmínkách je tedy naprosto bezproblémové. Širokou využitelnost najde toto řešení například ve větších průmyslových centrech nebo v bytové zástavbě.

parkování v garážích

 • Kromě vysoce efektivní úspory parkovací plochy patří k dalším nejvýznamnějším výhodám parkovacího systému Car Tower
  1. nízké provozní náklady
  2. nízká hlučnost provozu
  3. nejmodernější bezpečnostní prvky – laserový snímač polohy.

Tento unikátní parkovací systém umožňuje parkování i vozidlům SUV.