Garážová vrata

Vývoj garážových vrat jde neustále kupředu. Co se dříve zdálo nemožné, je dnes samozřejmostí. Především díky novým technologiím a moderním materiálům jsou garážová vrata během svého provozu bezpečným doplňkem. Navíc jsou prvkem estetickým, a to pro široký výběr barev, povrchů a dalších doplňků. Objevte výhody jednotlivých typů a vyberte si ten pravý pro váš rodinný dům.

garážová vrata

Nabízené druhy garážových vrat:

  • SEKČNÍ

Sekční garážová vrata jsou nejvíce rozšířeným typem. Mají svislé otevírání a při otevření jsou uložena pod stropem. Dochází tak ke značné úspoře místa před garáží i v ní samotné. Oproti výklopným vratům vám nabídnou větší šířku pro průjezd. Dokonale těsní a jsou tak chráněna proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Oceníte je i pro jejich nízkou hlučnost a perfektní izolační vlastnosti. Dodávány jsou s elektrickým stropním pohonem nebo se zámkem.

  • ROLOVACÍ

Rolovací garážová vrata jsou prostorově úsporná a poskytnou vám potřebný komfort. Ovládání je možné na elektrický pohon nebo pružinu. Kompaktní konstrukce si poradí i s užší garáží. Mají mimořádně tichý chod a snadnou údržbu. Jsou tak elegantním, tichým a úsporným řešením i pro nejmenší garáže.

  • BOČNÍ

Boční sekční provedení vám přinese velkou úsporu místa ve stropní části, což můžete využít pro uložení nejrůznějších věcí. Umožní vám také rychlejší a pohodlnější přístup do garáže. Vyznačují se perfektní stabilitou. Poskytují zároveň i dobrou tepelnou i zvukovou izolaci.

vrata gáráže

  • PRŮMYSLOVÁ

Průmyslová garážová vrata jsou řešením do průmyslových objektů jako jsou sklady, haly, autosalony apod. Jsou spolehlivé a vyznačují se výbornými tepelnými a izolačními vlastnostmi.
Spolehněte se na českého výrobce kvalitních garážových vrat a pořiďte si tento praktický a estetický doplněk pro váš rodinný dům, který vám zpříjemní bydlení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup