Kam na nezapomenutelný výlet

Všichni si pamatujeme ty nudné exkurze na zámek, kdy jste vlastně spíše čas ztráceli, než zabíjeli a snad byste i radši seděli v té škole a měli volné odpoledne. To se teď ale může změnit. V dnešní době existuje plno zajímavějších druhů výletů, kam se můžete se svou třídou vydat. Pokud jste kolektiv, který má rád dobrodružství a rádi zkoušíte něco nového, pak byste měli zvážit návštěvu některých akčních her. Existuje například Paint ball, ve kterém si můžete vyzkoušet, jaké je to být ve válce. Ano, není to nic příjemného, takže se zde většinou nejlépe vyřádí kluci.
paint ball hra
Dívky z této zábavy mají většinou strach a také je nutno podotknout, že takový zásah do nechráněné části těla opravdu bolí a většinou se Vám vytvoří dost masivní podlitina. A jak to celé probíhá? Rozdělíte se na dva týmy. Jeden si jde zaujmout strategické postavení ve hracím poli a ten druhý čeká na povel, aby mohl vyrazit a útočit. Dostanete do rukou pušky, ve kterých jsou kuličky s barvou. Ty se Vašemu soupeři rozplácnou o tělo a tím ho vyřadíte ze hry. Dostanete ochranný oděv, který ale moc střelu neutlumí, takže buďte připraveni na to, že to bude bolet.
zelené paprsky

Alternativou této hry je Laser game. Způsob hraní je vlastně stejný, ale tentokrát se nehraje venku, ale uvnitř tmavé místnosti a Vy po sobě „střílíte“ laserovými paprsky. Výhodou tedy je, že to nebolí. Ale samozřejmě i tady je nebezpečí nějakého úrazu, protože se pohybujete v téměř úplné tmě. Více o této hře najdete na: .

Pokud byste radši vynechali tyto akční střílečky, můžete se vydat do některých jump arén a podobných zábavných parků. Vaše učitelky to zajisté ocení. V těchto zařízení jsou totiž specializované osoby, které mají za úkol dohlížet na veškeré dění, a především na to, aby se nikdo neporanil. Vaše kantorky si tak mohou mezi tím, co se Vy vydovádíte, dát dobrou kávu a zákusek v bufetu a užít si den volna s Vámi a vlastně bez Vás. A to je sen, jak pro Vás, tak pro ně!