Malé důlky je možné odstranit velmi efektivně

Stačí malý kamínek a sklo může naprasknout. I když je to velmi nepříjemné, může se to stát, o čemž by mohlo povídat již mnoho řidičů. Rizika, kterým je však dennodenně vystaveno autosklo, však nejsou jediné, které trápí motoristy. Kromě skla velmi trpí i třeba celá karoserie vozidla. Stačí jeden šťouchanec na parkovišti, nepříliš jemné parkování nebo třeba rovnou karambol v běžném denním provozu, a je potřeba oprava karoserie.

oprava karoserie

Výše zmíněné problémy zná drtivá většina motoristů. Jsou zkrátka spjaty s provozem automobilu, a proto je jediná možnost, a to se jim snažit vyhnout. Dříve nebo později však přece jenom s nimi bude mít zkušenost každý řidič. Důležité je proto znát způsob, jak postupovat, když se nějaké menší neštěstí skutečně stane.
K dispozici jsou specialisté se svými nástroji
Výměna autoskla je jasná a zřejmá. Postup je zcela běžný a zavedený, avšak jak to funguje v oblasti oprav karosérií? Příklad může být promáčklina, která není dostatečně velká na to, aby bylo třeba měnit celý díl, přičemž nechcete auto jakýmkoliv způsobem kytovat. Zajímavou metodou je takzvaný PDR, neboli Paintless Dent Repair, což je metoda, při které se nepoužívá žádný opravný lak. Jde o velmi šetrnou metodu, která je vhodná zejména pro díly, které se těžko vyměňují, jako jsou sloupky či střechy.

stříkání vozu

Pro jaké případy je tato metoda efektivní?

  • Menší karamboly způsobené nacouvání vozidla, případně nešetrným otevřením dveří
  • Silné krupobití, které může zanechat mnoho různých důlků po celém vozidle

Tyto případy jsou naprosto běžné, přitom je třeba vědět, že metodou PDR je možné opravit vozidlo v jakémkoliv případě, kdy promáčklina není příliš velká, případně není poškozený lak. Chcete-li tedy vyřešit problém s rozbitou či poškozenou karosérií, můžete se obrátit na Autosklo S.O.S., což je řešení nejenom pro případ poškození autoskla nebo karosérie.