Mějte svou Yamahu v absolutním pořádku

Když si někdo pořídí nový motocykl, určitě se o něj chce starat, jak to jenom půjde. Mezi základní úkony, které patří do údržby každého stroje na dvou kolech, patří čištění, popřípadě pak výměna vzduchového filtru. Právě značka Yamaha je v této oblasti klíčová, neboť po světě jezdí opravdu velké množství těchto motocyklů. Není se proto čemu divit, když v sortimentu těchto motocyklů najdete povětšinou stejné druhy vzduchových filtrů Yamaha, ať už půjde o závodní motocykl nebo třeba chopper.
zaparkovaná motorka

Vybírejte, jak váš stroj potřebuje

Je však zřejmé, že pro méně využívaný stroj, který je navíc určený na silnice, nebudete muset klást takový důraz na kvalitu filtru jako v případě, kdy jde o stroj, který pracuje v prašném prostředí, typicky motokrosová motorka. Právě v takovém případě si dáte opravdu práci s tím, aby vámi vybraný produkt byl opravdu kvalitní a nikde nenastal při jeho montáži problém.

Nešetřete na této důležité součásti

Není žádným tajemstvím, že některé levné produkty mohou být nekvalitní. Problém je to zejména tehdy, když si skutečně zakládáte na kvalitě těchto součástí a najednou zakoupíte produkt, který vám potřebnou kvalitu nenabídne. Vzduchový filtr je proto vstupní branou nasávaného vzduchu do motoru, který tvoří směs s benzínem. Tato směs je následně spálená, a proto, jak můžete tušit, velmi záleží na kvalitě nasávaného vzduchu, která musí být co nejvyšší. A právě filtr tuto kvalitu nemálo ovlivňuje.
filtr motoru

Mějte o svůj motocykl kvalitně postaráno

Když si dáte záležet na výběru tohoto důležitého prvku vahou stroje, zbavíte se tak rizik, které by plynuly z nekvalitní směsi, kterou by váš motocykl spaloval. Kromě toho si však zajistíte i další výhody:
Plynulý chod motoru bez vynechávání
Zvýšený výkon v případě správného naladění
Prodloužená životnost motoru
Jak tedy můžete vidět, vyplatí se mít zájem o různé provozní prvky vašeho stroje. Pakliže si navíc dáte tu práci s čištěním, případně pak vyměněním, můžete očekávat opravdu zajíkavé změny.