Nástěnná mapa je skvělá dekorace pro vaši kancelář

Mapy na nás odjakživa působí zejména tím, že máme možnost vidět určitou část světa docela jiným pohledem. Máme prostě svět jako na dlani. Atlas světa, zastrčený za sklem v knihovně, ale určitě není pro milovníky map to pravé. Dokonalým doplňkem každého interiéru jsou nástěnné mapy různých rozměrů. Pro praktické využití jsou velice vhodné plány měst, mapy krajů nebo spediční či silniční mapy.

nástenná mapa

  • Ve školách najdou své uplatnění mapy oblastí – mapy světa, Evropy, ČR, mapa krajů.
  • Dokonalou pomůckou pro zvládnutí učiva týkajícího se rozdělení správních celků naší republiky je nástěnná mapa krajů v podrobném měřítku 1:130000 s kompletním rejstříkem obcí.

Estetický doplněk pro každý interiér
Nástěnné mapy ale nejsou jen praktickou pomůckou. Mohou být také estetickým a velice vkusným doplňkem například do zasedací místnosti. Laminované mapy umožňují použití do kanceláře, které dodají luxusní a reprezentativní vzhled. Velice oblíbené pro výzdobu interiéru jsou historické mapy, které se mohou stát i originálním dárkem.

  • o Díky oboustranné laminaci map se zvyšuje jejich životnost a také je umožněno popisování stíratelným fixem.

Chcete-li si vnést trochu tajemna do své pracovny nebo i ložnice, pak je skvělým nápadem mapa hvězdné oblohy nebo jiná varianta astronomické mapy. Pokud vás fascinuje hvězdná obloha, pak nemusíte stát každý večer u okna. Svou tmavomodrou hvězdnou oblohu můžete mít kdekoliv vás napadne. Díky fosforeskující barvě budou hvězdy vypadat opravdu „jako živé“.

mapa nástěnná

Stírací mapy v mnoha podobách
V poslední době se staly velkým hitem stírací mapy. A nemusí se jednat jen o klasiku v podobě mapy světa nebo České republiky.

  • Pro milovníky vína může být krásným dárkem stírací mapa vinařských oblastí.
  • Potřebujete něco originálního pro nadšeného golfistu? Zaručeně zabodujete stírací mapou českých golfových hřišť.