Nemáte čas uklízet?

Raději si ani nepředstavuji, jak by to u nás doma vypadalo, kdyby se tu delší dobu neuklízelo. Ale vy si to klidně představte. Hrozná představa, co? Všude spousta povalujících se věcí, všude samé smetí a prach, neumyté nádobí se zbytky jídla, nevynesený odpadkový koš, povalující se rozházené oblečení, zápach a dost možná i nepříjemný hmyz.potřeby pro úklid
A tak uklízíme, abychom to měli doma hezké. Uklízíme, i když nám to často ubírá poslední zbytky sil a zabírá volný čas, kterého dnes nemá nikdo dost. Snažíme se. A výsledek? Chvilku tu máme hezky, jenže pak se objeví první smetíčko, pak druhé, a než se nadějeme, můžeme uklízet znova. Můžeme, ale taky nemusíme. Můžeme to totiž klidně vzdát a namísto namáhání se si objednat úklid bytových domů.
Samozřejmě, že pro nás ty často nepříjemné práce neudělá nikdo z lásky k bližnímu, že se za to takovým pomocníkům musí pochopitelně zaplatit, ale i tak je to neocenitelná pomoc pro spoustu z nás. Vždyť úklid obvykle nepatří mezi oblíbené činnosti a každý se ho rád zbaví.Mokré čištění koberců
A co za nás udělají? Můžeme se spolehnout, že pro nás tahle firma setře prach, vymete pavučiny, vyluxuje a vytře podlahu, umyje a naleští zrcadla a jiné prosklené plochy, vymění povlečení a ustele, vynese odpadky, vyčistí odtoky, umyje vanu nebo sprchový kout, toaletu, umyvadlo a dlaždice kolem, vyčistí baterie, obslouží myčku a uklidí nádobí, umyje kuchyňskou linku, lednici a varné desky a třeba udělá podle dohody i něco tady neuvedené, třeba vyžehlí. A jednou měsíčně třeba i vyčistí troubu a mikrovlnku, ledničku a všechny obklady, podle potřeby uklidí i chodník před domem.
Jsou připraveni to za nás dělat pravidelně, v bytech a rodinných i bytových domech http://dotaceeu.cz/cs/Microsites/IROP/Vyzvy/Vyzva-c-16-Energeticke-uspory-v-bytovych-domech v Praze. A my díky tomu můžeme bezpracně přijít k čisté kuchyni, koupelně a dalším prostorům. A jenom blázen by se s tím vším mořil, když to může nechat na někom jiném.