Nimesil – příbalový leták vám o něm poví vše důležité

Možná Nimesil dobře znáte, ale četli jste si někdy příbalový leták k Nimesilu? Ne? Víte, že byste si měli přečíst důkladně každý příbalový leták, než začnete jakýkoliv lék užívat? Můžete totiž předejít velice jednoduše například nežádoucím účinkům, které se mohou projevit třeba právě u vás.

Co se dozvíte v příbalovém letáku o Nimesilu?

Příbalový leták vám poví o konkrétním léku úplně vše, co byste měli jako uživatelé vědět. V každém příbalovém letáku se například dozvíte následující informace:

man-thinking-5571340_1280

  • Co je Nimesil za lék a k čemu se používá
  • Čemu musíte věnovat pozornost před užíváním Nimesilu
  • Jak se Nimesil užívá
  • Možné nežádoucí účinky Nimesilu
  • Uchovávání a další doplňující informace

Co je Nimesil za lék

Nimesil je nesteroidní protizánětlivý léčivý přípravek (NSA), který tlumí bolest. Používá se k léčbě akutní bolesti, k léčbě projevů bolestivé osteoartrózy (nezánětlivého onemocnění kloubů) a k léčbě menstruační bolesti. Před předepsáním přípravku Nimesil váš lékař zhodnotí možné přínosy tohoto léku oproti rizikům rozvoje nežádoucích účinků.
Pokud by vás zajímalo o přípravku Nimesil víc informací, určitě doporučujeme pročíst celý příbalový leták k Nimesilu, který zmiňuje všechny důležité informace a jeho přečtení vám nezabere víc, než 10 minut.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup