Pomoc při požití alkoholu s odvozem vozu


Chystáte se na akci? Přemýšlíte, jak to udělat s dopravou? Chcete si na místo dojet automobilem? Jenomže víte, že budete pít alkohol a co potom s vozem? Nechcete si zbytečně přidělávat starosti a problémy, abyste pro něj jeli až na druhý den? Pak je právě pro takovéto případy připraven náš odvoz vozu.
Máte popito a potřebujete si nechat odvézt vůz? V tom případě využijte odvoz vozu Praha. Služba šitá na míru pro náš svět a naše potřeby! Ideální pro případy, kdy se chystáte na oslavy, akce, párty a chcete se dopravit nejlépe vlastním vozem, abyste nemuseli řešit náhradní dopravu, ale tím pádem potřebujete následně nechat vůz odvézt, abyste si mohli dát něco dobrého k pití.

párty venku, spousta lidí, reproduktory

Řidiči odvezou Vás i Vaše auto

Takový taxík přímo na míru. Jakmile zavoláte, dovoláte se na dispečink, nahlásíte základní informace, vše potvrdíte a přijede řidič, který odveze Vás i Vaše auto. Rychlé, jednoduché a snadné. Navíc si nemusíte dělat starosti na druhý den s tím, kde máte zaparkované auto.
Tři základní nej!

  1. Nemusíte na druhý den hledat auto.
  2. Nemusíte nikam cestovat autobusem, tramvají, metrem nebo s přítelem či přítelkyni, abyste se dostali na místo, kde jste vozidlo večer zanechali a mohli si jej dopravit domů.
  3. A konečně: Nemusíte se omezovat v pití a můžete si naplno užít akci kdykoliv a kdekoliv, i když jste tam autem! Užijte si i nečekanou akci, na kterou jste se dostali vozidlem.

bílé doplňky na párty či svatební den, 100Day, na stole etažérky a další věci
Některé akce probíhají i tak, že se nechystáme pít alkohol, jenomže se to „zvrtne“ a už se to veze. Malé pivo, nebo jeden panák, ty pak vedou k dalšímu alkoholu, noc se prohlubuje a my víme, že je zle, a co v takovém případě s autem zaparkovaným za rohem, když jsme potkali spoustu přátel a chceme se bavit? Je jasné, že řídit už nemůžeme to ani po jednom malém pivu!
Ideální řešení je nedělat si starosti, v noci zavolat na dispečink, domluvit si odvoz vozidla i s Vámi a máte vyhráno! Domů přijedete vlastním vozem, samozřejmě, že nebudete řídit, Váš vůz bude řídit náš profesionální řidič a dopraví Vás domů i s Vaším vozem.