Proč rozvoz květin Mladá Boleslav provádí svou službu místně

Není pochyb o tom, že stále více sítí květinářství začíná do svých služeb zařazovat i rozvážení květin zákazníkům. A není divu, je to služba, která ač není až tak žádaná, přesto má své zákazníky a umožňuje firmě další zisk.

To vše je samozřejmě v pořádku, avšak nic se nedá dělat bez vybavení, ani rozvážet květiny. Co tedy přesně k tomu potřebují, a skutečně se jim to, vzhledem k nákladům, vyplatí?

růžová kytice v košíku

Nejprve si řekněme, že každé jednotlivé https://www.music-city.cz/kytary/struny/jednotlive-struny/ květinářství má svůj okruh, kam zaváží. Příkladem může být třeba rozvoz květin Mladá Boleslav. Zde se rozváží právě po Boleslavi a blízkém okolí.

Má to samozřejmě svůj důvod. Tím je snaha, aby zboží dorazilo skutečně v dobrém stavu. Přeci jen asi každý ví, že květiny poměrně snadno a rychle vadnou. Některé druhy sice rychleji než jiné, avšak žádný z nich nevydrží příliš dlouho.

To platí především ve chvíli, kdy je teplo, například v letních měsících. V horkém a suchém létě se tato doba počítá prakticky na minuty, a pokud má řidič zastávek více, pak ty poslední pravděpodobně nebudou zrovna v nejlepším stavu. A to je situace, které se snaží vyhnout.

Mohlo by se zdát, že v zimě to bude o něco lepší, přeci jen v nižších teplotách nebudou květiny tak rychle vysychat. To však není tak docela pravda. Zatímco totiž venku mohou být teploty kolem nuly, jen málokterý člověk v nich bude ochoten i řídit. Proto se v autě pouští topení, které tam opět vhání teplý a suchý vzduch, který řezaným květinám rozhodně příliš nesvědčí.

kytice bílých tulipánů

Jistě, můžeme říct, že může ony květiny dát v autě do speciálního prostoru. Avšak problém je, že se obvykle nerozváží nákladním autem (při tom, kolik objednávek je, by se to nevyplatilo), nýbrž klasickým osobním, kde taková možnost není.

Zákazníkům tak zkrátka nezbývá než vždy hledat tu nejbližší možnost, která na danou adresu zaváží. Ale nebojte se, při troše snahy ji určitě najdete.