Půjčka pro OSVČ může být připravena ještě dnes


Složenky nebo jiné výdaje, to nehraje zásadní roli. Podobnou otázku už řešit nemusíte, na konkrétní důvody se nebude nikdo ptát. Osobní návštěva pobočky není nutná, protože vše proběhne v online prostředí. Krátký formulář, v němž se představíte a uvedete také platné IČO, je zde prvním krokem k úspěchu. Vlastně se stačí jen krátce představit, administrativa v tomto směru rozhodně není nijak náročná. Finance dorazí na účet velmi brzy, budete je následně moci použít na vše, co souvisí s vaším podnikáním. Pojistné, investice nebo vybavení do dílny, na tom opravdu nezáleží.

půjčka

K dispozici je až třicet tisícovek

Cesta je jednoduchá, proběhne totiž bez schůzek mezi čtyřma očima. Celá půjčka pro OSVČ má jen minimum podmínek a může být vyřízena velmi rychle. Krátká smlouva je základem úspěchu, vždyť osoby samostatně výdělečně činné nemají v oblibě dlouhé formuláře plné detailů, které o ničem nerozhodují. Jaké jsou konkrétní parametry této nabídky? Jinak řečeno, jakou částku si lze půjčit a jaký termín splatnosti je k dispozici? Výhodou je flexibilita, protože rozmanitost je na dnešním trhu velmi žádoucí.

  • 5 tisíc korun je minimum. Půjčit si můžete na drobnou elektroniku i různé další věci.

  • 30 tisíc korun je maximální suma, o které lze jednat. A důvody si můžete nechat pro sebe.

  • Splatnost? Vyberte si ji jednoduše podle sebe, minimum je zde 7 dní a maximum 30 dní.

dohoda

Účel o ničem nerozhoduje

Tato nabídka má velkou výhodu v tom, že si vyžádá jen základní osobní údaje a není nutné uvádět, k čemu přesně budou zaslané peníze využity. Podnikatelská půjčka je určena také nováčkům mezi OSVČ a nezajímá ji, v jakém konkrétním oboru pracujete. Vybavení řemeslnické dílny nebo software do vašeho PC, důvodů se najde celá řada. A vždy záleží jen na konkrétních podnikatelských plánech!