Půjčka pro OSVČ pomůže s nutnými provozními výdaji

Každý, kdo dlouhodobě podniká, jistě potvrdí, že se někdy daří se střídavými úspěchy a nikdy nelze dopředu přesně předpovědět, jaký zisk bude v příštím čtvrtletí. Pokud ale přijde nutnost uhradit nějaké provozní výdaje, jako je například pořízení nového notebooku nebo vybavení kanceláře, není důvod čekat. Nejen začínajícím podnikatelům pak může pomoci krátkodobý úvěr, díky němuž si pořídí důležité věci okamžitě a nebudou tedy muset čekat na další proplacené objednávky.

poradenství

Až dvacet tisíc korun bez dlouhých formulářů

Výborná možnost i pro začínající v oboru, půjčka pro OSVČ je dostupná s minimem formalit. Jde jen o ověření, zda je žadatel skutečně aktivním, přičemž ale nezáleží na době, po kterou již podniká nebo například na meziročním obratu jeho firmy. Pokud na peníze spěcháte, jde o skutečně ideální řešení, a to i proto, že se o něm nemusí dozvědět nikdo další. Diskrétnost je ve světě nebankovních úvěrů zcela zaručena, vyřizují se totiž online a nejsou k nim zapotřebí žádné osobní schůzky nebo dlouhé telefonáty. Kolik si tedy lze půjčit a na jak dlouho? Možnosti jsou skutečně zajímavé.

  • 5 000 Kč je nejnižším podáním. Můžete si za ně pořídit například nový tablet nebo stolek.
  • 20 000 Kč je maximem, takováto suma rozhodně stačí třeba na pokročilejší elektroniku.
  • Lhůtu splatnosti si nastaví každý z klientů podle sebe, mantinely jsou tady 7 a 30 dnů.

bussiness plán

Podnikatelská půjčka může posloužit naprosto na cokoliv, je totiž bezúčelová, nevyžaduje zpětné dokládání účtenek za zboží nebo faktur za provedenou práci, třeba na malé rekonstrukci provozovny. Platí tedy, že papírování je zcela minimální, pouze na takové úrovni, kterou vyžaduje aktuální česká legislativa. Šetří se tím čas i nervy spojené s dlouhým jednáním, peníze budou připraveny co nejdříve a bez dlouhých otázek.