SARMS

SARMS jsou v podstatě látky podobné anabolickým steroidům, ovšem s tím rozdílem, že SARMS mají minimální nebo žádné nežádoucí účinky tak jak tomu je u anabolických steroidů. Navíc jsou také šetrnější k játrům.
Látek SARMS existuje dlouhá řada typů. V zásadě se ovšem hlavním účinkem neliší. Všechny tak mají za cíl budování svalové hmoty a regeneraci svalů po sportovních výkonech. Jedním z hlavních účinků jsou vyrýsované svaly a jejich rychlý nárůst, což je snem mnoha kulturistů a fitness nadšenců.
Nutno ovšem podotknout, že SARMS byly vyvinuty pouze a jen k vědeckým a léčebným účelům.

LIGANDROL-3d-scaled

Podoby SARMS
SARMS je možné užívat hned v několika různých podobách. Záleží tedy na tom, jaká forma konkrétně vám vyhovuje. Dostupné jsou produkty v tekuté formě, v podobě kapslí či tabletách nebo v prášku.

Druhy látek SARMS

1. IBUTAMOREN
Jedním z druhů SARMS je oblíbený ibutamoren. Ten má za účel zvýšit sílu a energii. Zároveň i v těle zvyšuje hladinu růstového hormonu. Má také pozitivní vliv na chuť k jídlu. Dále zlepšuje svalovou hmotu a minerální hustotu kostí a zrychluje spalování tuků. Oceníte také lepší vitalitu a rychlejší regeneraci šlach, svalů a kloubů po sportovních výkonech. Vedlejším efektem je pak krásnější a zdravě vypadající pleť.

2. OSTARINE
Ostarinepatří mezi nejoblíbenější SARMS. Zvyšuje nárůst svalové hmoty, zlepšuje sílu, vitalitu a vytrvalost. Má pozitivní vliv na pevnost kostí, snižuje hladinu cholesterolu a zlepšuje inzulínovou rezistenci.

OSTARINE-3d-front-scaled

3. LIGANDROL
Ligandrol se řadí mezi velmi silné SARMS a mimo jiné se používá i k léčbě úbytku svalové hmoty například při rakovině nebo při osteoporóze. Pomáhá zlepšit svalovou tvrdost a nárůst svalů samotných.

4. CARDARINE
Látka Cardarine vám pomůže nastartovat metabolismus. Dokáže bojovat proti kardiovaskulárním onemocněním. Zlepšuje vytrvalost.