Seznamka badoo a možnosti přihlášení


Pokud se seznamujete online, nebo už jste se seznamovali někdy dřív, určitě jste narazili také na badoo. Spoustu lidí zajímá přihlášení na badoo a možnosti, které se nabízí. Pojďme se podívat, jak se jednoduše přihlásit a začít se seznamováním online.

Badoo přihlášení i registrace za pár minut

Máte několik možností, jak se začít na badoo seznamovat. Buď využijete přihlášení přes nějakou sociální síť, jako je třeba Facebook, nebo jinou online platformu – třeba Google. Vzhledem k rozšířenosti Facebooku nejen u nás můžeme doporučit přihlášení přes tuto sociální síť. Ušetříte tak čas a nemusíte opět vyplňovat informace o vás.

couple-2101606_1280

Přes co všechno se můžete přihlásit

Pokud nevyužijete jednu z následujících platforem jako je Facebook, Google, MSN, VKontakte, Odnoklassniki, Yandex, nebo Mail.Ru, pak se můžete přihlašovat také pomocí svého e-mailu, nebo telefonního čísla. Nejdříve se ale musíte na badoo zaregistrovat tím, že tyto údaje vyplníte.
Pokud ale máte facebook, je to opravdu zbytečné a vytvářet tak další registraci na další seznamce. Prostě se přihlásíte přes facebook. Poprvé bude potřeba doplnit ještě nějaké údaje, ale kdykoliv později už bude přihlášení rychlé a pohodlné.

Badoo přes facebook bez obav

Pokud máte obavy o své soukromí a o to, aby vaše aktivita na badoo nebyla viditelná vašimi přáteli na facebooku, můžete být opravdu bez obav. Badoo na vaší timeline ani kdekoliv jinde na facebooku nebude cokoliv publikovat a propojení badoo – facebook je pouze za účelem jednoduchého přihlašování a úspory času. Podle nás je to navíc bezpečnější, než mít své heslo a údaje na několika sítích.
Více informací včetně obrázků naleznete také například tady: Badoo registrace a přihlášení.