Svatba 2023 – které boty budou hitem?

Myslím, že každá žena si uvědomuje, že výběr stylizace na svatbu je mnohem těžší, než by se mohlo zdát. I když je to nevěsta, která by měla být v tento den středem pozornosti, pozvaní hosté chtějí také vypadat slavnostně a elegantně. Které boty na svatbu budou módní v nadcházející sezóně?

Na co si dát pozor při výběru bot na svatbu?

Hlavním pravidlem je, že obuv na svatbu musí vypadat stylově a elegantně. Většina žen volí klasická řešení, která je vždy správnou volbou. Například klasické jehlové podpatky nejen opticky zeštíhlují siluetu, ale také přidávají alespoň několik centimetrů výšky, a navíc vypadají sexy a žensky. Dámy, které chtějí opticky prodloužit a zeštíhlit své nohy, mohou si vzít boty v tělové barvě.

boty

Ačkoli většina žen při výběru bot na svatbu sáhne po klasických jehlových podpatcích, lze s jistotou říci, že to nejsou boty, které by ohromovaly svým pohodlím, zejména při dlouhém nošení. Ženy, které nenosí vysoké podpatky denně, se v tomto typu obuvi mohou cítit nepohodlně. Dámy, které chtějí za každou cenu nosit podpatky, by však neměly zapomínat vybírat boty z přírodní kůže, které poskytují nohám pohodlí a umožňují jim dýchat.

Ploché boty

Ženy, které chtějí i ve svatební den upřednostnit svůj komfort a pohodlí, mohou na svatbu zvolit ploché boty. Jsou velmi zajímavou a módní alternativou ke klasickým jehlovým podpatkům. Pokud jde o dámské boty na svatbu, vyplatí se zvolit ploché mokasíny, které najdete na webové stránce https://wojas.cz/obuv-zeny-polobotky-mokasiny. Stejně dobře fungují klasické baleríny, sandály nebo polobotky.

Jak vidíte, ženy, které se chystají na svatbu, mají opravdu širokou škálu možností, pokud jde o výběr správných bot. Pravdou je, že zábava s módou je rok od roku populárnější, a to i pokud jde o svatební stylizace. Dámy se stále častěji vzdávají vysokých podpatků ve prospěch plochých bot, které jim zaručují maximální pohodlí i při několikahodinovém tanci na parketu.