Svatební oznámení

Velký den D, onen vytoužený den, kdy si společně s vaším partnerem řeknete „ANO“ a zpečetíte svůj slib prstýnky a novomanželským polibkem se nezadržitelně blíží? Pak vás čeká spousta zařizování, vybírání a rozhodování, kterému se nevyhnete. Jako první bude samozřejmě důležité zvolit si místo a termín obřadu. Pokud už budete mít v tomto ohledu jasno, místo, den i čas konání zarezervováno, pak můžete začít řešit svatební oznámení, kterým informujete vaše blízké o tom, co se blíží.
Vyberte si z široké nabídky svatebních oznámení podle vašeho vkusu to pravá, které se k vám hodí a které vás jako pár vystihuje https://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-produkty/svatebni-oznameni/.

svatební oznámení

Vyberte si z široké nabídky spousty různých druhů, materiálů, vzorů, velikostí a barevných provedení. Barvu můžete sladit třeba s celkovým barevným vzhledem výzdoby na hostině. Výběr je opravdu pestrý a vy si tak můžete vybrat originální a stylový vzhled přesně podle vašeho vkusu.
Vsaďte na přírodní materiály
Nejste příliš konzervativní, co se zařizování vašeho velkého dne D týče? Nechcete ani v této oblasti zvolit jen starou známou klasiku v podobě tvrdého papíru? Pak se poohlédněte po přírodních materiálech, které vzhled svatebního oznámení pozvednou na jinou úroveň a rázem tak mají úplně jiný styl, jsou jedinečné, nápadité a originální.

svatební gratulace

Do textu si také můžete zvolit libovolné motto, například v podobě citátu nebo motta.
Zvolte si stylový motiv pro vzhled vašeho svatebního oznámení, které si přichystáte pro vaše blízké a pro vaše hosty, kteří budou pozváni na hostinu nezapomeňte také přidat pozvání ke svatebnímu stolu, které může být ve stejném stylu.
Začněte s přípravami včas a s dostatečným časovým předstihem informujte vaše blízké o tom, kdy a kde si společně s vaším protějškem řeknete ano a vstoupíte do manželského svazku.