TOP Choova nabízí nejen hlídání dětí

Mnoho rodičů musí zvládnout péči o děti, zaměstnání i domácnost. Pokud není možné využít alespoň na chvíli babičky nebo jiné spolehlivé hlídání, je to velice těžké. Proto je vhodné trochu si práci ulehčit a přenechat část povinností na profesionálech.

  • Projekt TOP Choovase zaměřuje na hlídání dětí v jejich přirozeném domácím prostředí a zahrnuje mnoho činností, které jsou s péčí o děti spojené.

hlídání dětí

Chůvy se přizpůsobí nejen požadavkům rodiny, ale pochopitelně také věku dítěte a jeho nárokům. Hlavním cílem je všestranný rozvoj dítěte a udržování kontaktu s rodiči. Ti se mohou do nabízených aktivit zapojit. A to jak domácích, tak i venkovních.

  • Péče o děti dále zahrnuje
    • podání stravy
    • doprovod do kroužků či do školy a následné vyzvednutí

Samozřejmostí je také zajištění nákupu do domácnosti. Díky profesionalitě a zkušenostem chův je zajištěna bezpečnost dítěte. Využít můžete také doučování látky prvního i druhého stupně základní školy nebo přípravu na přijetí na střední školu.

Děti čekají krásné prázdniny

Kromě výuky jsou v nabídce také zmíněné volnočasové aktivity, ke kterým patří pořádání narozeninových oslav, dětských dnů nebo sportovních činností. Děti se také mohou zapojit do divadelního kroužku nebo kroužku se zaměřením na anglický jazyk.

chůva

  • Velice oblíbené u dětí i jejich zaměstnaných rodičů je myšlenka příměstských táborů.
  • Naše chůvy nabízejí v letních měsících příměstské tábory s atraktivní náplní a jistotou, že budou děti nadšené a spokojené.
    • Příměstské tábory se konají ve všední dny od 8 do 16 hodin a jsou naplněné bohatým programem.

Víme, že je péče o děti mnohdy velice vysilující. Zejména, pokud musí rodiče zvládnout ještě své zaměstnání. Proto přenechte alespoň část svých starostí na chůvách a odpočiňte si. Uvidíte, že budete spokojenější nejen vy, ale především vaše děti.