V takovém momentě na cenu nehleďte


Je to dar! Dar života, který se dostavil i do Vašich životů. Kdo nezažil příchod potomka na vlastní kůži, neumí si představit, jak jedinečný okamžik to je. Ten malý, voňavý človíček, který je zcela odkázán na Vaši péči a lásku, je ten největší dar Vaší lásky.

miminko v dece

Nenechte si uniknout příležitost zvěčnit mrňavý obraz sebe sama!

  • Přestože Vám narozením dítěte nastanou velké starosti a Váš dosavadní život dostane zcela jinou podobu, nezapomínejte na to, že Vaše děťátko poroste, jako z vody!
  • Nezapomínejte na to, že čas se nevrátí, ale Vy jej můžete nechat zaznamenat. Pro vzpomínky v budoucnu.

Ano, fotografováním dítěte u profesionálního fotografa můžete doplnit své vlastní záznamy pro budoucnost. Ceník Kateřiny Svobodové Vás nemůže zastavit od této skvělé myšlenky.
Kolikrát v životě se Vám poštěstí přivítat na světě mrňavého človíčka, díky kterému se rodina rozroste? Nechte zachytit profesionálem jedinečnost Vašeho potomka, aniž byste se zdráhali. Zjistěte si podle ceníku, jaké možnosti máte, a neváhejte pořídit originální záznamy miminka, které je nejkrásnější na celém světě. Samozřejmě, že vlastním fotografováním to také dokážete. Ale určitě nedokážete vystihnout ojedinělost Vašeho děťátka tak dokonale, jako profesionál.

miminko s mašlí

V budoucnu to oceníte

  • Nejenže se budete moci chlubit svým přátelům a celé rozsáhlé rodině novým přírůstkem, který bude zvěčněn na neuvěřitelně originálních fotografiích.
  • Ale také si za dvacet let postesknete, že to tak rychle uteklo!

Budete rádi, že jste neváhali zaplatit tak směšnou cenu za to, abyste nechali pořídit snímky, které zdůraznily už v tak útlém věku osobnost Vašeho potomka. Nic není tak drahé proti tomu, abyste mohli prohlížet fotografie Vašeho malého miminka, kdykoliv se Vám zachce. Přidáte-li k uměleckým fotografiím své pocity, získáte dokonalý obraz té doby.
Myslete na budoucnost už teď.