Výlet do zahraničí

Je sice pravdou, že i jeden den dovolené, kdy se nemusí vstávat brzo do práce a může se jen tak prolenošit, nebude zrovna k zahození, ale také to není to pravé, co bychom si měli dopřát. Spíš je to lepší si udělat výlet a nemusí to být na kdoví jak dlouho. Mnohdy totiž stačí třeba prodloužený víkend. A úplně nejlepší je daleko od zaměstnání, aby vás někdo nemohl odvolat. Například letoviska v jižní Dalmácii jsou nyní velmi dobře dostupná a dokonce si zde nemusíte hledat ani ubytování, pokud se vydáte jen na prohlídku určité části města, pláže nebo přírodních rezervací, které jsou zdobeny nádhernými vodopády a panenskou přírodou. Stačí například v Praze nasednout na autobus, a na vámi stanovené zastávce se v sobotu ráno probudit a vystoupit. Večer se zase můžete pohodlně vydat zpět domů.

zájezdní autobus

Cesta uběhne velmi rychle

Mnoho lidí nechce vůbec cestovat autobusem, protože se jim zdá cesta příliš dlouhá a také jim nedopřeje tolik svobodného pohybu jako vlastní dopravní prostředek. Tak možná na tom něco pravdy bude, ale na druhou stranu buďme realisté. V dnešní době je poměrně dost hustý provoz, zácpy a problémy na cestách si nikdo nepřeje, ale také nevybírá. Stejně tak jako únavně dlouhou cestu za volantem. A s tím jsou samozřejmě spojené další problémy, jako hledat čerpací stanici, místa k zaparkování, platby na silnicích a podobně. Autobusy do Chorvatska jsou naopak velmi pohodlné a také bezstarostné pro cestující. Ti si pak mohou dokonale užít nejen komfortní jízdu, ale také si prohlédnout místní krajinu a kulturu.

split

Komfort je dokonale zajištěný

Autobusy mají velmi moderní vybavení, takže se na cestu s nimi můžete vlastně jen těšit. Dokonce cestu si můžete promyslet z pohodlí svého domova, zakoupit si jízdenku online a v uvedený čas být na nástupišti. Čeká vás sice pár hodin jízdy, ale naleznete zde vše, co budete potřebovat ke komfortní jízdě. Klimatizace, WC a pohodlná sedadla, která se dají upravit do různých poloh, jsou prvotním zázemím. Samozřejmě bez zásuvek a připojení na internet se dnes neobejdeme, tak i zde nám budou dělat společnost. Bez kávy nebo jiného nápoje to nebude ono? Nebojte i to je zde v nabídce. Takže račte nastoupit, dobrodružství začíná.