Batoh s kapsou na notebook je výborným řešením pro studenty

batoh s kapsou na notebook

Praktický doplněk pro každý den na fakultách, při přecházení z jedné posluchárny do druhé. Jistě, batoh, do kterého se vejde kromě klasického notebooku nebo tabletu i několik dalších věcí, nemají v oblibě jen studenti. Jde o pomocníka, jenž se hodí do kanceláří nebo pro majitele malých obchodů. Stejně tak i lidi, co jsou téměř neustále na cestách, a přitom potřebují být online. Bezpečnost je zajištěna kvalitním polstrováním, které obstojí i v autobusech nebo vlacích. Celodenní nošení bude velmi pohodlné, batoh je lehký a odolný.

Do bočních kapes se vejde všechno

Klíče, mobil nebo třeba propiska a zápisník. Batoh s kapsou na notebook nabídne dostatek prostoru nejen na elektroniku, ale také další drobnosti, které jsou pro náš každodenní život naprostou nezbytností. Trochu vody v lahvi? Samozřejmě, na to jsou podobné batohy také určené, takže si s sebou můžete vzít i nezbytné občerstvení. Díky propracovanému systému větrání už nebudete řešit propocená záda, komfort je totiž na prvním místě. Nízká váha, kvalitní nylonový materiál, ale také perfektní zabezpečení před nenechavci. Počítá se totiž i s přeplněným nádražím, davy lidí a číhajícím lupičem. Co před ním spolehlivě ochrání?

Bederní polstrování ukryje peněženku s doklady

Malá kapsička, ke které nebude mít nikdo přístup, pokud bude batoh na zádech. Stačí do ní ukrýt peněženku nebo jiné důležité maličkosti a vše bude v bezpečí na vlakovém nádraží, ale i ve stanici metra. Pokud jste téměř každý den na cestách, je podobný společník hodně zajímavé téma. Pevný materiál odolá i dešťovým kapkám a elegantní design batohu je pak už jen třešničkou na bohatém dortu. Černá barva, kterou lze dobře sladit s různým oblečením, je jistě také plus. Podívejte se na tento doplněk na cel-tec.cz!