Fantastický svět

Svět je nádherný, kolem nás je tolik míst, kam si jen tak můžeme zdarma zajít a projít se. Nemusíme si přitom platit ani vstupy v krásných zahradách, na kterých chce někdo vydělat peníze, ale stačí si zajít za dům někam do lesa a tam takovou krásu máme zadarmo bez jakékoliv vstupenky za několik stovek až tisíc. Takováto krása je ale všude kolem nás, takže každý máme možnost si jen tak zajít do takového lesa a nasát čerstvý vzduch, užít si trochu té přírody a jen tak se kochat tím, co kolem sebe vidíme. To je totiž velmi důležité na toto myslet, protože pokud zapomeneme, že přírodu máme kolem sebe a zadarmo, začneme ji ničit pro to, abychom si někde za peníze vytvořili umělé zahrady a podobně, a to je opravdu hloupé a navíc nákladné.

Gibraltar

Máme kolem nás vše zadarmo, tak se vydejme někam do přírody sami a užijme si chvíli klidu bez ostatních lidí a bez jakéhokoliv zásahu člověka. Je třeba si uvědomit, že člověk není zas tak chytrý tvor, a to co dělá nemusí být nutně dvakrát chytré. Všichni známe nějaké krásné místo, kam bychom se vraceli několikrát do roka, protože je to tam krásné a máme to tam rádi. Takové místo zná každý a většinou to bývají obyčejná místa v přírodě, kde nezasáhnul člověk a dané věci tam narostly a vytvořily se samy. Například nějaké jezero, nebo les, to vše se lidem moc líbí mnohem více než nějaké udržované parky a zahrady před zámky.

příroda

Příroda taková, jaká sama vznikla je vždy nejkrásnější, protože jen člověk to zkazí svým zásahem. Mnohem hezčí les je ten, do kterého moc lidí nechodí, protože tam alespoň nejsou odpadky a na každém rohu není přeplněný koš s odpadky. To je možná ještě v pohodě, protože to lidé hází alespoň na jedno místo, ale nevypadá to vůbec hezky. Jsou veřejně známá krásná místa, například známý Gibraltarský průliv, různé vodopády a podobně. Nemusí to být ale několik tisíc kilometrů daleko, stačí se mnohdy podívat opravdu jen kolem sebe a zajít si tam, kam dojdeme po svých, protože tato místa bývají mnohdy ty nejkrásnější, i když třeba nejsou mezi lidmi známá.