Hotely v Mikulově a jejich komfortní zázemí


Čeká vás dovolená, víkend, výlet či pracovní cesta na jižní Moravu? V takovém případě vás zajisté budou zajímat možnosti ubytování, díky kterým získáte zázemí a vlastní soukromí s využitím dalších služeb.
Právě na jižní Moravě leží krásné město Mikulov na hranicích s Rakouskem, které vyniká úžasnou historií a také jde o město s proslulou vinařskou tradicí. Najdete zde množství památek i rezervací jako zámek Mikulov, křížovou cestu a kapli Božího rodu, židovský hřbitov, synagogu, Ditrichštejnskou hrobku, jeskyni Na Turoldu, přírodní rezervace Svatý kopeček, Růžový vrch, Šibeničník a mnoho dalšího.

hotelový pokoj

Vše podtrhuje i krásná příroda, která láká k procházkám, pěší turistice i poznávání krajiny na kole.
A abyste si všechny krásy mohli naplno užívat, tak o vaše zázemí se postarají hotely v Mikulově.
Moderní pokoje, pestrá strava a další služby
Komfortní ubytování vám poskytne nejen možnost přespání na několik nocí, ale také možnosti stravování, zábavy a odpočinku, ochutnávky vína i piva či třeba wellness.
Samozřejmostí je připojení k WiFi či televize na pokojích a možnost parkování přímo u hotelů zdarma.

město Mikulov

Snídaně, obědy a večeře jsou obvykle zajištění přímo v hotelových restauracích a můžete se stravovat formou bufetu či pestrého jídelního menu.
Vinné sklípky patří k tradici a v mnoha případech jsou dokonce i součástí hotelových služeb. Můžete tak ochutnat kvalitní moravská vína a stát se součástí moravských tradicí.
Prostory hotelů jsou situovány na dobrých místech a s výhledem na historické město či krásy přírody. Můžete si tak užívat nezapomenutelné chvíle a prožít volné dny s rodinou přáteli či partnery.
Na svoje si přijdou i firmy, které mají možnost uspořádání kongresů, školení a dalších firemních akcí díky kongresovým sálům a salónkům. Tyto prostory slouží i pro svatby a rodinné oslavy.