Jak správně barevně zladit spodní prádlo?

lidé ve spodním prádle

Barvy tvoří jednu z hlavních a charakteristických složek našeho šatníku. Jejich kvantita také dokáže říct i to, jaká je naše oblíbená nebo ovlivnit to, jak je budeme následně kombinovat. Možná se vám zdá, že při spodním prádle na barvách až tak nezáleží, ale opak je pravdou. Při výběru barev spodního prádla byste měli dbát především na to, aby vám spodní prádlo neprosvítalo pod běžným oblečením. Nezapomeňte také na dětské ponožky, které jsou často hravé a mají různé motivy.

Neutrální a jemné pastelové odstíny spodního prádla

Patříte k ženám, které preferují lehké a jemné barevné odstíny? V takovém případě by vám určitě ani neměly chybět kalhotky dámské, které mají světlé a neutrální odstíny. Nejlepší jsou kalhotky dámské v bílé nebo béžové barvě. Takové si budete moci obléknout pod bílé rifle, přiléhavou sukni v pastelových odstínech nebo třeba k nějakým lehkým letním šatům. Světlé odstíny obecně působí něžně a čistým dojmem. Muži si mohou obléct například pánské trenky šedé barvy, které budou vypadat ve všech případů vkusně.

Černé prádlo

Pro mnohé muže patří černá k základům celého šatníku a spodního prádla. Oproti ženám to mají určitě jednodušší, protože nemusí řešit průsvitnost oblečení nebo jaké pánské trenky zvolit k jinému typu kalhot. Pánské trenky se spíše nabízejí v tmavých odstínech, což není žádným problémem pro muže, protože ti nemají bohatý šatník jako ženy. Světlé typy žen se však černé barvy nemusí obávat. Rozhodně však zapomeňte na kombinace, které zahrnují například černé kalhotky dámské a bílé kalhoty. Nikomu by neměly chybět ani klasické dětské ponožky plné barevných motivů.

Výrazná červená

K výrazným a svůdným barvám spodního prádla patří rozhodně červená barva. Spodní prádlo červené barvy je vyzývavé a rozhodně není vhodné nosit červené kalhotky na běžné nošení. Avšak na druhou stranu červené dětské ponožky s nějakým vtipným motivem by mohly být milým osvěžením celého i dospěláckého outfitu.