Konopná mast na dovolené

Také patříte k lidem, kteří o dovolené raději, nežli nudu na mořské pláži, podnikají sportovní akce, například jezdí na vodu, organizují vysokohorskou turistiku anebo provozují cykloturistiku v náročnějším terénu? Pak by se vám mohl hodit pomocník, který dnes konkuruje různým regeneračním koňským mastím se skořicí a hřebíčkem. Konopna mast.

list konopí

S čím vám může být nápomocná a proč si ji vzít s sebou na dovolenou?

Vysušená pokožka z vody – kdo jezdí pravidelně na vodu, jistě si uvědomuje, že je vystaven působení vody mnohem víc, než mnozí lidé na koupalištích. Vodák je v kontaktu s vodou při práci s pádlem, přenášení lidí přes jezy a vyhýbání se překážkám prakticky nepřetržitě. Nejvíce trpí zejména nohy od kolen dolů, a tak se po náročném dnu vyplácí mazat lýtka a chodidla konopným olejem či mastí, které pokožce navrátí přirozené hydratační schopnosti.

Afty a opary – na dovolené se tu a tam vyskytne pod jazykem nebo na rtech aft či opar. Není to nic neobvyklého, protože organismus citlivě reaguje na prudkou změnu prostředí a některé návyky, například změnu jídelníčku či denního režimu. Konopná mast začne opar na vnějších částech rtů či pokožky účinně léčit.

dívka v kajaku

Atopický ekzém a lupénka – příčinou atopického ekzému bývá nejčastěji nevhodná životospráva, nedostatek pohybu, intoxikace zplodinami metabolismu a stres. S tím vším musíte rázně zatočit a ke zmírnění projevů a léčbě symptomů těchto nepříjemností využijete i konopnou mast, jejíž léčivé složky pomáhají organismu zbavovat překyselení v důsledku nesprávného životního stylu.

Křečové žíly – chůze s těžším batohem v horském terénu, kde překonáváte strmé srázy a přidržujete se místy ocelových řetězů, vyžaduje značnou námahu na lýtkové svaly. Ty mohou trpět i křečovými žilami. Konopná mast je perfektní jak při jejich léčbě, tak i prevenci. Přibalte ji s sebou do batohu, určitě se vám v horách hodí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup