Krása v doplňcích

Ráno vstaneme, jdeme na toaletu, pak se nasnídáme, oblékneme se a provedeme hygienu. Ženy se ještě nalíčí, aby vypadaly krásně a upraví si vlasy. Alespoň tak vypadá téměř každé ráno každého z nás. Dívky to mají ráno ještě o něco složitější.
Některé si oblečení neboli outfit na druhý den musí připravovat den předem, protože ráno nestíhají anebo nemají náladu na vymýšlení různých kombinací, které k sobě ladí. Proto je dobré si připravit oblečení den předem, abychom se další ráno nemuseli stresovat s tím, že nemáme, co na sebe nebo že nevíme, co si vzít. Ušetříme si tím, stres i čas.luxusní kabelky
Ohledně líčení je to v dnešní době už mnohem jednodušší. Nyní je velmi v módě kosmetická metoda, kdy se dává umělá řasa na přírodní řasu a tím se vytvoří krásný look. Vydrží to skoro celý měsíc a odpadne práce s nanášením řasenky. Řasy jsou husté a dlouhé. Prostě takové, jaké si vyberete u paní, která Vám tuto metodu bude dělat. Jednou za měsíc se chodí pouze na doplnění. Stačí tedy po ránu nanést make-up, pudr, bronzer, rozjasňovač nebo tvářenku a už nemusíte řešit, jak nalíčit oči.
K outfitu si vybíráme také šperky, které k němu budou ladit. Někdo si je vybírat nemusí, protože je například obdarovaný už nějakou dobu šperkem od příbuzného nebo od přítele/manžele, takže tyto ozdoby nosí neustále na sobě. Základem by měli být náušnice, řetízek s přívěškem/náhrdelník a potom, pokud Vám to nevadí na rukou, tak hodinky nebo náramek.výloha s kabelkami
Na každé ruce by při odchodu z baráku měla být nějaká hezká kabelka. V módě jsou nyní hodně kabelky Guess crossbody. Nejsou sice nějak velké, ale vejde se do nich vše, co potřebujeme (počítáme s tím, že občerstvení je na pracovišti a nebereme si jej z domu). Kabelek existuje mnoho a pokud je rádi střídáte, tak si právě od této značky můžete vybrat různé styly. Některé jsou jemné a elegantní a jiné zase výstřední a extra. Je tedy pouze na Vás, jaký máte styl a kterou si nakonec vyberete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup